کد خبر: ۱۱۶۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
به نقل از پایگاه اینترنتی اکسپرس، در ۲۳ سپتامبر سال گذشته میلادی ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سفری ۱۲ ساعته به تورنتوی کانادا رفت تا شاهد بازی‌های اینویکتوس (Invictus) که پرنس هری، شاهزاده انگلیسی آن را پایه گذاری کرده است، باشد.

تدبیر24»بر اساس مدارک جدیدی که منتشر شده است او در این سفر دو دیدار مجزا با پرنس هری و جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در دو هتل لوکس جدا داشت. این دو دیدار که در مجموع ۲۰ دقیقه بیشتر زمان نبرده است هزینه‌ای بالغ بر ۱۳۵ هزار پوند را برای مالیات دهندگان آمریکایی به همراه داشته است.

هزینه سرسام آور دیدار ۲۰ دقیقه‌ای «ملانیا»+عکس

هزینه یک شب اقامت در هتل شرایتون تورنتو ۴۰۰ پوند و در هتل ریتز کارلتون تورنتو ۴۰۲ پوند است. این در حالی است که قیمت گرانترین اتاق هتل ریتز کارلتون به ۵ هزار و ۵۶۹ پوند می‌رسد. از سوی دیگر، ملانیا در این سفر ۱۲ ساعته، اقامت شبانه‌ای در هیچ یک از هتل‌ها نداشته است و صرفا ملاقات کوتاه خود را در این دو هتل برگزار کرده است.

استفانی گریشام، سخنگوی ملانیا ترامپ در این خصوص گفت: وقتی رئیس جمهور یا بانوی اول سفر می‌کنند، یک تیم تدابیر امنیتی، مراقبت‌های پزشکی، ارتباطات و تدارکات آن‌ها را همراهی می‌کند. این هزینه برای بانوی اول کاملا مناسب و قانونی است.

با این حال، نشریه کوآرتز اعلام کرد هزینه ۱۳۵ هزار پوندی صرفا برای مخارج دو دیدار در هتل‌ها بوده است و هزینه تماشای بازی ها، هزینه‌های کارکنان و هزینه‌های سفر در مبلغ اعلام شده گنجانده نشده است.

ملانیا در ماه گذشته ضمن سفر به آفریقا از موزه اینترنشنال قاهره دیدن کرد که ۷۴ هزار پوند هزینه داشت.

پیشتر اعلام شده بود هزینه تعطیلات آخر هفته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مارالاگو فلوریدا ۷۸۰ هزار پوند است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها