تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۱۶۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
احسان کرمی با انتشار این عکس نوشت: عشقم در آغوش اسطوره ام...
بى شک هر پدرى آرزو دارد فرزندش بتواند مثل احمدرضا عابدزاده با اراده پولادین و پشتکار پیشرفت کند و بدرخشد .مطمئنم نیک مهر روزى فیلم بازیهاى کاپیتان را خواهد دید و با افتخار به این عکس نگاه خواهد کرد و با احمدرضا درباره بازیهاى بى نظیرش و اراده و روحیه اش حرف خواهد زد و الهام خواهد گرفت. مثل من که هر بار میبینمش با هیجان از قهرمانیها و معجزاتش درون دروازه حرف میزنم و او برایم از خاطراتش میگوید.
در دوره کودکى و نوجوانى من اگر کسى یک دلیل لازم داشت تا عاشق فوتبال شود آن یک دلیل احمدرضا عابدزاده بود. اسطوره اى که سر خوش و مغرور برایش در استادیوم فریاد میکشیدم و میخواندم.
عقاب آسیا با ماست
دروازه بان تیم ماست
احمدرضا عابدزاده
خدا خودش و امیرش را براى ما حفظ کند.
برچسب ها: عشق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها