تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۶۱۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
به نقل از اسکای نیوز، «سائولی نینیسته»، رئیس جمهور فنلاند روز گذشته (یکشنبه) در مصاحبه با یک روزنامه فنلاندی اظهارات اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را تکذیب کرد و گفت: به یاد ندارد در پاریس با رئیس جمهور آمریکا درباره «تمیز کردن جنگل‌های فنلاند» صحبت کرده باشد.

تدبیر24»در واقع دونالد ترامپ در بازدید از جنگل‌های سوخته کالیفرنیا پس از آتش سوزی مرگبار اخیر، در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرده بود که اینگونه آتش سوزی‌ها در فنلاند یک فاجعه به حساب نمی‌آید؛ زیرا مردم فنلاند زمان زیادی از وقت خود را صرف تمیز کردن جنگل‌ها می‌کنند.

ترامپ در ادامه گفت: من با رئیس جمهور فنلاند در پاریس بودم و او به من گفت که آن‌ها یک کشور جنگلی دارند. آن‌ها زمان زیادی را صرف تمیز کردن جنگل‌ها و اینگونه کار‌ها می‌کنند و هیچ مشکلی هم ندارند، اما پس از انتشار این اظهارات ترامپ، رئیس جمهور فنلاند در گفتگو با یک روزنامه فنلاندی اعلام کرد در تاریخ ۱۱ نوامبر در پاریس با دونالد ترامپ درباره نحوه اداره جنگل‌ها صحبت کرده است.

رئیس جمهور فنلاند در این خصوص گفت: «مکالمه ما درباره آتش سوزی‌های کالیفرنیا بود و سامانه‌های نظارتی که فنلاند برای نظارت بر آتش سوزی جنگل‌ها از آن‌ها استفاده می‌کند. من به یاد می‌آورم که به رئیس جمهور آمریکا گفتم «ما از جنگل‌هایمان محافظت می‌کنیم»؛ اما به خاطر نمی‌آورم حرفی درباره تمیز کردن جنگل‌ها به او زده باشم!

رئیس جمهور فنلاند افزود: من به او گفتم فنلاند کشوری است که جنگل‌های زیادی دارد و ما یک سامانه نظارتی خوب داریم.

به دنبال این اظهارات ترامپ، بسیاری از مردم فنلاند دونالد ترامپ را به سخره گرفتند و تصاویری از خود در رسانه‌های اجتماعی منتشر کردند. به عنوان مثال در یکی از این تصاویر یک زن فنلاندی در داخل جنگل جارو برقی در دست دارد و زیر این پست نوشته است: «یک روز معمولی در جنگل‌های فنلاند.»

رئیس‌جمهور فنلاند دروغِ ترامپ را لو داد +عکس

در یک تصویر دیگر هم یکی از کاربران با انتشار تصویری از مردم در حال جارو کردن برگ‌ها، نوشته است: آمریکا را دوباره جارو کن. (در واکنش به شعار انتخاباتی دونالد ترامپ که می‌گوید: آمریکا را دوباره قدرتمند کن)

رئیس‌جمهور فنلاند دروغِ ترامپ را لو داد +عکس

در زیر این تصویر هم نوشته شده است: در مرکز هلسینکی، پایتخت فنلاند این نوشته «RAKE» ما را یاد وظیفه مان یعنی جارو کردن می‌اندازد.

رئیس‌جمهور فنلاند دروغِ ترامپ را لو داد +عکس

دونالد ترامپ روز شنبه از مناطق شمالی و جنوبی کالیفرنیا که بر اثر آتش‌سوزی‌های گسترده ویران شده بودند، بازدید کرد. بر اثر این آتش‌سوزی‌های گسترده تاکنون ۷۷ نفر کشته و بیش از ۱۰۰۰ نفر مفقود شده‌اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها