لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۱۱۶۲۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
از تمبر یاد بود 55 سالگی مجله دانشمند با حضور مقامات و چهره های فرهنگی کشور رونمائی شد.
تدبیر24»چهارشنبه 30 آبان هم زمان با ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام جشن پنجاه و پنج سالگی مجله دانشمند در محل باغ کتاب تهران با حضور مدیران مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند که مجله "دانشمند" زیر مجموعه آن مؤسسه می باشد، مدیران مسئول فعلی و سابق مجله، تعدادی از مدیران ارشد نهادهای دولتی و شرکت ملی پست و مشاورین و معاونین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که با رونمائی تمبر یاد بود مجله دانشمند و برش کیک تولد مجله آغار شد دکتر محمود گلزاری از مدیریت و تیم جوان پر شور مؤسسه دانشمند به واسطه این اقدام فرهنگی تجلیل کرد و آرزو کرد انگیزه آنان همواره فعال بماند. و روشن نگاه داشتن چراغ این حرکت فرهنگی را اقدامی شایسته تفسیر کرد.

همچنین حامد عسگری مدیر عامل مؤسسه دانشمند در این مراسم از عزم مؤسسه دانشمند در ترویج اقدامات علمی و فرهنگی برای همه اقشار جامعه سخن گفت و از همکاران خود در مجله و مؤسسه تقدیم کرد.

این مراسم مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و در پایان شرکت کنندگان به بیان خاطرات خود از دوران مختلف مجله پرداختند به بهترین خاطره ها جوایزی تعلق گرفت.

برچسب ها: تدبیر24 ، دانشمند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها