تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۱۱۶۲۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
از تمبر یاد بود 55 سالگی مجله دانشمند با حضور مقامات و چهره های فرهنگی کشور رونمائی شد.
تدبیر24»چهارشنبه 30 آبان هم زمان با ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام جشن پنجاه و پنج سالگی مجله دانشمند در محل باغ کتاب تهران با حضور مدیران مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند که مجله "دانشمند" زیر مجموعه آن مؤسسه می باشد، مدیران مسئول فعلی و سابق مجله، تعدادی از مدیران ارشد نهادهای دولتی و شرکت ملی پست و مشاورین و معاونین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که با رونمائی تمبر یاد بود مجله دانشمند و برش کیک تولد مجله آغار شد دکتر محمود گلزاری از مدیریت و تیم جوان پر شور مؤسسه دانشمند به واسطه این اقدام فرهنگی تجلیل کرد و آرزو کرد انگیزه آنان همواره فعال بماند. و روشن نگاه داشتن چراغ این حرکت فرهنگی را اقدامی شایسته تفسیر کرد.

همچنین حامد عسگری مدیر عامل مؤسسه دانشمند در این مراسم از عزم مؤسسه دانشمند در ترویج اقدامات علمی و فرهنگی برای همه اقشار جامعه سخن گفت و از همکاران خود در مجله و مؤسسه تقدیم کرد.

این مراسم مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و در پایان شرکت کنندگان به بیان خاطرات خود از دوران مختلف مجله پرداختند به بهترین خاطره ها جوایزی تعلق گرفت.

برچسب ها: تدبیر24 ، دانشمند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها