کد خبر: ۱۱۶۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
سید عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما عکسی از غازچرانی خود در کنار یکی از همکاران قدیمی‌اش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

تدبیر24»متن پست اینستاگرامی ضرغامی به شرح زیر است:

غاز چرانی! (۹۷/۸/۸)

تصویری که می‌بینید مناسب‌ترین عکس از غاز چرانی من و آقای فتح آبادی در تبریز است. البته غاز‌ها کمی آن طرف‌تر هستند. این‌ها اردک اند! آقای فتح آبادی رئیس و استاد من بود و هست! از بیست سالگی که در برنامه رادیویی سپاه، نویسندگی را شروع کردم، ایشان مدیربرنامه بودند. بعد‌ها مسئولیت‌های مختلفی را تجربه کردند و در همه آن‌ها موفق بودند. فردی انقلابی، برادر شهید، دانشمند، دلسوز و ساده زیست هستند. از ایشان هنوز می‌آموزم. به او می‌گویم الان چه کار می‌کنی؟ می‌گوید: غازچرانی! فکر می‌کنم شوخی می‌کند، بعد که از نزدیک مرغ و خروس‌ها و غاز‌ها و مرغابی‌ها را می‌بینم و توضیحات تکمیلی را می‌شنوم ارادتم به ایشان مضاعف می‌شود.

گربه پشمالو و زیبایی هم با آن‌ها همبازی است. می‌پرسم جوجه‌ها را نمی‌خورد؟ می‌گوید: نه! بلکه این جوجه‌ها هستند که او را اذیت میکنند و دائما به اون نوک میزنند! دلیلش را خانگی بودن گربه و بزرگ شدن او از ابتدای تولد با این فضا می‌داند! باور کنید نمی‌خواهم همه چیز را سیاسی کنم! ولی هستند کسانی که با نان و نمک دیگران بزرگ می‌شوند و نمکدان می‌شکنند! در عرصه مدیریت و سیاست مصادیق فراوانی از آن می‌بینیم.

غازچرانی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در تبریز +عکس

برچسب ها: تدبیر24 ، اسبق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها