سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۱۱۶۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
سید عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما عکسی از غازچرانی خود در کنار یکی از همکاران قدیمی‌اش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

تدبیر24»متن پست اینستاگرامی ضرغامی به شرح زیر است:

غاز چرانی! (۹۷/۸/۸)

تصویری که می‌بینید مناسب‌ترین عکس از غاز چرانی من و آقای فتح آبادی در تبریز است. البته غاز‌ها کمی آن طرف‌تر هستند. این‌ها اردک اند! آقای فتح آبادی رئیس و استاد من بود و هست! از بیست سالگی که در برنامه رادیویی سپاه، نویسندگی را شروع کردم، ایشان مدیربرنامه بودند. بعد‌ها مسئولیت‌های مختلفی را تجربه کردند و در همه آن‌ها موفق بودند. فردی انقلابی، برادر شهید، دانشمند، دلسوز و ساده زیست هستند. از ایشان هنوز می‌آموزم. به او می‌گویم الان چه کار می‌کنی؟ می‌گوید: غازچرانی! فکر می‌کنم شوخی می‌کند، بعد که از نزدیک مرغ و خروس‌ها و غاز‌ها و مرغابی‌ها را می‌بینم و توضیحات تکمیلی را می‌شنوم ارادتم به ایشان مضاعف می‌شود.

گربه پشمالو و زیبایی هم با آن‌ها همبازی است. می‌پرسم جوجه‌ها را نمی‌خورد؟ می‌گوید: نه! بلکه این جوجه‌ها هستند که او را اذیت میکنند و دائما به اون نوک میزنند! دلیلش را خانگی بودن گربه و بزرگ شدن او از ابتدای تولد با این فضا می‌داند! باور کنید نمی‌خواهم همه چیز را سیاسی کنم! ولی هستند کسانی که با نان و نمک دیگران بزرگ می‌شوند و نمکدان می‌شکنند! در عرصه مدیریت و سیاست مصادیق فراوانی از آن می‌بینیم.

غازچرانی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در تبریز +عکس

برچسب ها: تدبیر24 ، اسبق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها