تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۶۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
پلیس ایالت پنسیلوانیای آمریکا راننده زنی را که در اقدامی عجیب در حال رانندگی بر روی ریل قطار بود متوقف کرد. پلیس شهر دوکسن چهارشنبه شب عکسی را از این حادثه را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد که خودروی این زن را روی ریل قطار نشان می‌داد. این زن در توجیه این اقدام عجیب خود به پلیس محلی آمریکا گفت که GPS خودرو دلیل این اشتباه مرگبارش بوده است. این زن به پلیس گفت:: " GPS خودرو این راه را به من نشان می‌داد. "

تدبیر24»بنا به گزارش پلیس محلی آمریکا این حادثه در ساعت ۱۰ شب چهارشنبه رخ داد. پلیس پس از دریافت گزارشی مبنی بر مشاهده یک خودرو بر روی ریل قطار بلافاصله در آدرس اعلامی حاضر و اقدام به دستگیری این زن کرد. در بیانیه‌ای که پلیس دوکسن در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است آمده است: " ماموران ما خودروی زنی را که در محدوده ریل قطار بود متوقف کردند. این زن گفت که GPS خودرو موجب این اشتباه او شده است. این راننده ۱۰۰ درصد حالت عادی داشت و تحت تاثیر دارو یا مواد اقدام به رانندگی در محدوده ریل قطار نکرده بود. "

صحنه عجیبی که پلیس رانندگی آمریکا با آن روبرو شد!

انتشار این عکس و خبر با واکنش کاربران در فیسبوک همراه بود. در حالی که برخی از کاربران این اقدام راننده زن را مورد تمسخر قرار دادند برخی از آن‌ها نیز این زن را مورد حمایت قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " عقل هر انسانی می‌گوید که رانندگی روی ریل قطار عملی اشتباه و مرگبار است. "

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که GPS یک خودرو موجب بروز حوادثی اینچنینی می‌شود. آوریل سال گذشته هنگامی که یک راننده چینی با خودرو وارد یک رودخانه شد GPS خودرو را مقصر دانست.

برچسب ها: تدبیر24 ، رانندگی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها