تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۶۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
نیروهای سوریه دموکراتیک از دستگیری یکی از خطرناک‌ترین اعضای امنیتی گروه تروریستی داعش در شرق سوریه خبر دادند

تدبیر24»نیروهای سوریه دموکراتیک از دستگیری یکی از خطرناک‌ترین اعضای امنیتی گروه تروریستی داعش در شرق سوریه خبر دادند.

دفتر رسانه‌ای نیروهای سوریه دموکراتیک که مورد حمایت آمریکا هستند، در بیانیه‌ای اعلام کرد که این نیروها اسامه عوید الصالح، " یکی از خطرناک‌ترین اعضای امنیتی گروه تروریستی داعش" را در شرق سوریه به دام انداخته و بازداشت کرده‌اند.

این دفتر افزود: الصالح مسؤول امنیتی داعش در رقه و دیرالزور و همچنین مجری بیش از ۴۰ عملیات تروریستی در مناطق مختلف این استان بوده است.

طبق بیانیه دفتر نیروهای سوریه دموکراتیک، این عضو داعش، ۲۲ نوامبر جاری پس از پیگیری و رصد دقیق در روستای "الطعانه" در حومه شرقی دیرالزور در کمین این نیروها دستگیر شد.

این درحالی است که رامی عبد الرحمان، مدیر دیده بان حقوق بشر سوریه وابسته به گروه‌های مخالف گفته که صالح یکی از مسؤولان محلی سابق داعش در یکی از مناطق دیرالزور بوده است.

همچنین عمر ابو لیلی، مدیر شبکه دیرالزور ۲۴ که اخبار این استان را منتشر می‌کند در این باره گفت: وظیفه الصالح ایجاد گروه‌های ترور و اداره سری گروه‌هایی در این استان بوده است.
برچسب ها: تدبیر24 ، داعش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها