ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 07
کد خبر: ۱۱۶۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مهاجم تیم سپاهان اصفهان گفت و گوی جالبی را انجام داد. بازیکنی که فوتبالش را از محله های پایین شهر تهران آغاز کرد و امروز در رقابت های لیگ برتر در یک تیم محبوب حضور دارد.
تدبیر24»مهرداد محمدی بازیکن تیم سپاهان اصفهان درباره بازی با پدیده و برد تیمش اظهار داشت: خوشحالم توانستم گل ۳ امتیازی به ثمر برسانم. هنوز نیم فصل باقی مانده و دو بازی تا پایان نیم فصل مانده است. باید بازی به بازی جلو برویم. هفته بعد با پرسپولیس هم بازی داریم و از الان فکر برای قهرمانی زود است. باید قدم به قدم جلو برویم.

محمدی در پاسخ به این سوال که باز هم به محله قدیمی سر می زند و میلاد محمدی با رفتنش به فوتبال روسیه رفتارش تغییر کرده یا خیر اذعان داشت: فوتبالم را از کوچه پس کوچه های فلاح شروع کردم. افتخار می کنم که بچه پایین شهر تهران هستم. تیم ملی که اردو داشت به تهران آمدم. پیش دوستانم رفتم و فوتبالدستی بازی کردیم. میلاد دیر دیر به محل می آید اما غلط کرده بچه محل ها را تحویل نگیرد.

محمدی در پایان درباره اینکه موتورسواری می کند یا خیرگفت: دروغ نگویم موتورسواری می کنم. امیرخان خودش بچه پایین است و انتظار ندارد که موتورسواری نکنم. با این حال من خودم موتور ندارم. در آخر جا دارد از پدر و مادرم تشکر کنم. دست خانواده و همچنین امیرخان را می بوسم.

برچسب ها: تدبیر24 ، موتورسواری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها