تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۶۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
یکی از شایعات اخیری که در فضای مجازی منتشر شد و واکنش کاربران بسیاری را برانگیخت و پای آن به رسانه ها نیز کشیده شده، شایعه جدایی مجری خندوانه از همسرش است. شایعه ای که تبدیل به سوژه ای برای شوخی کاربران در فضای مجازی هم تبدیل شده است.
تدبیر24»گرچه ازدواج ها و طلاق های رامبد جوان همیشه یکی از سوژه های فضای مجازی و برخی رسانه ها بوده. بخصوص جدایی او از سحر دولتشاهی که باعث شد رامبد جوان واکنش نشان داده و درباره آن خبر توضیح بدهد. اما جالب اینکه علی رغم اینکه قطعا این شایعه به گوش خود رامبد جوان هم رسیده، اما هیچ واکنشی نسبت به آن نشان نداده و آن را نه تایید و نه تکذیب کرده است!
او این روزها باز هم با اجرای فصل جدید برنامه «خندوانه» روزهای آخر هفته مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده است. حال آنکه در جشنواره های مختلف رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان مدام مقابل دوربین عکاسان بودند و نسبت به هم اظهار علاقه بسیاری می کردند. با این حال برخی هم این اواخر از حضور کمرنگ این زوج در فضاهای مختلف در کنار هم سخن می گویند. حال باید منتظر واکنشی از جانب رامبد جوان و یا نگار جواهریان بود که این خبر را تایید و یا تکذیب کنند.
برچسب ها: تدبیر24 ، فضای مجازی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها