بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 20
کد خبر: ۱۱۶۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
چند روزی است خبر رسیده احتمالا مهاجم الغرافه قطر به باشگاه تراکتورسازی تبریز بپیوندد.
تدبیر24»مهدی طارمی که حالا انتقادات رسانه‌ها و هواداران الغرافه در لیگ ستارگان قطر بابت فرصت‌هایی که از دست می‌دهد را تحمل می‌کند، با شایعات جدیدی مواجه شده است.
برخی می‌گویند قرار است طارمی قید بازی در لیگ قطر با بزند و دوباره به لیگ ایران برگردد، اما از آنجا که برانکو گفته خبری از بازگشت بازیکنان جداشده به پرسپولیس نیست، راه طارمی کج شده و باید به باشگاه دیگری برود. او احتمالا راهی باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌شود، زیرا مالک آن باشگاه، علاقه خاصی به بازیکنان ملی پوش دارد و از سوی دیگر، جذب طارمی می‌تواند باعث برتری هواداران تراکتورسازی هنگام کری خوانی با هواداران پرسپولیس شود.
با این حال، هیچ کدام از اطرافیان طارمی و باشگاه تراکتورسازی «به صورت رسمی و قطعی» این خبر را نه تائید می‌کند و نه تکذیب تا شایعات همچنان با سرعت زیادی گسترش یابد. البته این موضوع نیز به گوش می‌رسد که گویا مدتی قبل، تراکتوری‌ها به طارمی پیشنهاد همکاری داده اند، اما او گفته: «حضور من در تراکتورسازی نه به نفع این باشگاه است و نه به نفع خودم!»
برچسب ها: تدبیر24 ، موج جدید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها