تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۶۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
چند روزی است خبر رسیده احتمالا مهاجم الغرافه قطر به باشگاه تراکتورسازی تبریز بپیوندد.
تدبیر24»مهدی طارمی که حالا انتقادات رسانه‌ها و هواداران الغرافه در لیگ ستارگان قطر بابت فرصت‌هایی که از دست می‌دهد را تحمل می‌کند، با شایعات جدیدی مواجه شده است.
برخی می‌گویند قرار است طارمی قید بازی در لیگ قطر با بزند و دوباره به لیگ ایران برگردد، اما از آنجا که برانکو گفته خبری از بازگشت بازیکنان جداشده به پرسپولیس نیست، راه طارمی کج شده و باید به باشگاه دیگری برود. او احتمالا راهی باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌شود، زیرا مالک آن باشگاه، علاقه خاصی به بازیکنان ملی پوش دارد و از سوی دیگر، جذب طارمی می‌تواند باعث برتری هواداران تراکتورسازی هنگام کری خوانی با هواداران پرسپولیس شود.
با این حال، هیچ کدام از اطرافیان طارمی و باشگاه تراکتورسازی «به صورت رسمی و قطعی» این خبر را نه تائید می‌کند و نه تکذیب تا شایعات همچنان با سرعت زیادی گسترش یابد. البته این موضوع نیز به گوش می‌رسد که گویا مدتی قبل، تراکتوری‌ها به طارمی پیشنهاد همکاری داده اند، اما او گفته: «حضور من در تراکتورسازی نه به نفع این باشگاه است و نه به نفع خودم!»
برچسب ها: تدبیر24 ، موج جدید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها