کد خبر: ۱۱۶۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
گاف زهرا چخماقی گزارشگر خبرگزاری صداوسیما، در گزارش یک شنبه‌شب خود درباره ابوالفضل زرویی نصرآباد حاشیه‌هایی را به دنبال داشت.
تدبیر24»در انتهای گزارش که چخماقی داشت آخرین جمله‌ها را درباره این شاعر فقید می‌گفت، ناگهان صدای دینگ آشنای نسخه دسکتاپ پیام‌رسان تلگرام آمد و روی صفحه نمایشگر رایانه او که پشت سرش قرار داشت، نوتیفیکیشن تلگرام پدیدار شد. جالب آن که نه‌تن‌ها گزارشگر و تصویربردار در زمان ضبط گزارش، متوجه این صدا نشده بودند، بلکه تدوینگر گزارش هم صدای آن را حذف نکرده بود. نکته جالب آن که زهرا چخماقی پای ثابت گزارش‌های ضدتلگرام بخش‌های خبری تلویزیون است و استفاده او از نرم‌افزار تلگرام، تناقض بامزه‌ای را از این گزارشگر نشان می‌داد.

گاف گزارشگر خبرگزاری صداوسیما و تلگرام؟! +عکس

در این گزارش که از بخش خبری ۲۲ شبکه سه پخش شد، یک گاف دیگر هم دیده می‌شد که به دفعات تکرار شده بود. تصاویر آرشیوی که در این گزارش به کار رفته بود، همگی با یک سرچ ساده اینترنتی به دست آمده بود و حتی لوگوی روی آن‌ها حذف نشده بود. عجیب آن که حتی منبع برخی از این تصاویر، شبکه‌های مختلف تلویزیون بود، ولی برای استفاده از آن‌ها در گزارش، از اصل تصاویر استفاده نشده و به سرچ گوگل اکتفا شده بود.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها