بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 20
کد خبر: ۱۱۶۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
مهاجم گلزن تیم ماشین‌سازی تبریز به خبرورزشی گفت: چند هفته است گل نزدم با این حال خوب می‌دانم گلزنی مقابل پدیده دوباره مرا به شرایط خوب گلزنی برمی‌گرداند.
تدبیر24»رضا خالقی‌فر، مهاجم گلزن تیم ماشین‌سازی تبریز، از شکست‌شان مقابل پرسپولیس حرف می‌زند. او همچنین در خصوص دیدار حساس مقابل پدیده در مشهد گفت.
* در حین بازی مقابل پرسپولیس درگیری لفظی شدیدی با بیرانوند داشتی، علت این درگیری چه بود؟!
در آن لحظه یکی از بازیکنان تیم ما زمین افتاده بود، اما چون دیدم مشکلش جدی نیست به بازی ادامه دادم. بعد از آن علیرضا بیرانوند به من اعتراض کرد و گفت: چرا توپ را بیرون نزدی؟ پس از او هم سیدجلال به من گفت: بیرون بزنم و... که با آن‌ها صحبت کردم و همه چیز تمام شد. باور کنید اگر بازیکن پرسپولیس مصدوم می‌شد حتماً به رسم جوانمردی توپ را بیرون می‌زدم، اما چون بازیکن تیم خودمان روی زمین افتاده بود و آسیب‌دیدگی اش سطحی بود در آن لحظه به بازی ادامه دادم.
* باخت تیم‌تان مقابل پرسپولیس عادلانه بود یا نباید می‌باختید؟
تمام هدف پرسپولیسی‌ها از بازی مقابل تیم ما کسب نتیجه مساوی بود به همین دلیل از پیروزی مقابل تیم ما سورپرایز شدند، چون انتظار پیروزی را در تبریز نداشتند.
* هفته هاست پیروز نشده اید، مقابل پدیده در مشهد چه نتیجه‌ای کسب خواهید کرد؟
بعد از بازی‌مان مقابل پارس جنوبی جم، برد دیگری نداشتیم البته این پیروزی‌مان را در جام‌حذفی هم مقابل پارس جنوبی تکرار کردیم با این وجود پس از هفته‌ها پیروز نشدن فقط با نیت پیروزی مقابل پدیده در مشهد حاضر می‌شویم. پدیده تیم خیلی خوبی است، اما ما فصل قبل این تیم را در مشهد شکست داده بودیم و می‌توانیم دوباره آن را تکرار کنیم.
* اما تیم فعلی پدیده با یحیی گل‌محمدی با کمترین اختلاف در رده دوم قرار دارد.
بله، اما فراموش نکنید مربی فعلی ما فصل قبل سرمربی پدیده بوده به همین دلیل قلق بازی با تیم سابقش و امتیازگیری از این تیم را خوب می‌داند. رضا مهاجری هم در پدیده نتایج خوبی کسب کرد و اگر کسر ۶ امتیاز و سایر مشکلات پیش نمی‌آمد حتماً پدیده فصل قبل جزو تیم‌های بالای جدولی می‌شد و در رده یازدهم قرار نمی‌گرفت.
* در این فصل خودت چند گل زدی؟
من چهار گل تاکنون در لیگ زده‌ام. در بازی با پرسپولیس هم شجاع با تکلی استثنایی ضربه مرا از روی خط دروازه درآورد. چند هفته است گل نزدم با این حال خوب می‌دانم گلزنی مقابل پدیده دوباره مرا به شرایط خوب گلزنی برمی‌گرداند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها