فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۱۱۶۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در بودجه سال ۹۸ رقمی معادل ۲ هزار میلیارد تومان برای رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفته شده است.

تدبیر24»حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، درباره جلسه فراکسیون امید با حضور آقای نوبخت و صحبت او درباره اختصاص اعتبار در بودجه سال 98 برای رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: در این جلسه آقای نوبخت به موضوع تخصیص اعتبار برای رتبه‌بندی معلمان در بودجه سال 98 اشاره کرد و حدود 2 هزار میلیارد تومان برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به این که تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس به 25 آذر موکول شد، تلاش خود را برای افزایش این اعتبار انجام خواهیم داد.

42 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده برای آموزش و پرورش در سال 98

همچنین جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره بررسی بودجه سال 98 آموزش و پرورش در این کمیسیون گفت: آنچه دولت در لایحه بودجه سال 98 برای وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته است، رقمی حدود 42 هزار میلیارد تومان است و 2 هزار میلیارد تومان نیز برای رتبه‌بندی اختصاص داده‌اند، این در شرایطی است که برای اجرای کامل رتبه‌بندی به 11 تا 15 هزار میلیارد تومان نیاز است.

   کوچکی‌نژاد  افزود: با توجه به اعتبار تعیین شده برای وزارت آموزش و پرورش در سال 98 به نظر می‌رسد وضعیت خوبی را شاهد نباشیم البته در فرصت موجود, تلاش خود را انجتم داده و بودجه تعیین شده را افزایش خواهیم داد همچنین رایزنی ها از سوی آموزش و پرورش هم در حال انجام است.


برچسب ها: تدبیر24 ، حمایت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها