سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 22
کد خبر: ۱۱۶۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در آخرین مصاحبه خود گفته بود اگر بتواند بودجه مدنظر خود برای جذب بازیکن را در اختیار بگیرد قطعاً تغییراتی در تیمش ایجاد خواهد کرد تا به ترمیم نقاط ضعف و افزایش توان تیمش بپردازد.
تدبیر24»یحیی گل محمدی به دنبال تقویت تیمش برای نیم فصل دوم با جذب بازیکنان موثر در نقل و انتقالات زمستانی است. در این زمینه شنیدیم جابر انصاری مهاجم تیم فوتبال استقلال یکی از گزینه‌هایی است که  گل محمدی در پی جذب او افتاده است.
جابر قرار بود در ابتدای فصل از استقلال جدا شود، اما از آنجا که قرارداد داشت، پافشاری کرد و در باشگاه ماندنی شد، حتی به این قیمت که روی سکو بشیند و گاهی، بازی‌های تیم را از خانه تماشا کند. از سوی دیگر انصاری که  منتظر کوچکترین فرصتی برای نشان دادن انگیزه هایش بود، مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت به میدان رفت و گل مهمی را به ثمر رساند. گلی که به خاطر شادی آن در میانه میدان گریست.
به غیر از جابر، گویا فرناندو دخسوس ازه‌بان برزیلی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز نیز یکی دیگر از گزینه‌های یحیی گل محمدی برای حضور در پدیده مشهد به شمار می‌رود. سرمربی تیم مشهدی متوجه شده با کمترین امکانات نیز می‌توان در لیگ ایران موفق بود. به همین علت قصد دارد با همین بازیکنانی که دارد و جذب دو، سه بازیکن دیگر، تیمش را تقویت کرده و در زمره بالانشینان جدول قرار دهد.
با این اتفاق پدیده ا‌ی‎ها شانس ادامه درخشش در نیم فصل دوم را برای خودشان حفظ می‌کنند. البته دخسوس اعلام کرده با توجه به اینکه با ماشین سازان قرارداد دارد، نمی‌تواند به تنهایی تصمیم گرفته و از ماشین سازی جدا شود، اما شاید جذب جابر انصاری برای گل محمدی راحت‌تر اتفاق بیافتد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها