ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 04
کد خبر: ۱۱۶۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
کاپیتان پرسپولیس معتقد است گل سپاهان به تیمش با خطای مهاجم برزیلی زردپوشان همراه بوده است.
تدبیر24»سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی روز گذشته تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود و هر دو تیم مدعی بودند. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم که برنده باشیم اما سه امتیاز را از دست دادیم.

وی ادامه داد: وقتی ما سکوت می‌کنیم، به معنی این نیست که هر چه بخواهند بگویند. سازمان لیگ باید جلوی این کار را بگیرد. ما فرهنگ خود را در بازی‌های مهم مانند فینال آسیا نشان دادیم اما ما هر جا که می‌رویم با ما بد برخورد می‌شود. من از باشگاه می‌خواهم در مورد این مسائل صحبت کند. ما حرفمان را در زمین می‌زنیم اما باید درباره این مسائل صحبت شود.

کاپیتان پرسپولیس درباره تجلیلی که روز گذشته از او به عمل آمد گفت: من ممنون هواداران هستم. این تنها کاری بود که می‌توانستم برای مردم و کشورم انجام دهم. من از سپاهانی‌های عزیز مانند قلعه‌نویی و تابش تشکر می‌کنم زیرا من خاطرات خوبی از این تیم دارم.

او درباره داوری فغانی و اعتراضات قلعه‌نویی گفت: در صحنه گل آن‌ها، کی‌روش با آرنج به صورت من زد. در صحنه کرنر هم قبل از منشا، بازیکنان سپاهان شایان مصلح و کامیابی‌نیا را هل می‌دادند و درگیری در محوطه جریمه زیاد بود. این‌گونه نیست که بخواهیم به راحتی قضاوت کنیم. کارشناس‌ها یک جا نشسته‌اند و فقط درباره صحنه‌ای که می‌بیننند نظر می‌دهند و درباره باقی مسائل صحبت نمی‌کنند و فشار را روی داوری و تیم‌ها افزایش می‌دهند.

وی اضافه کرد: فغانی جزو چهار داور برتر دنیاست. من قلعه‌نویی را خیلی دوست دارم اما فکر می‌کنم فقط فغانی می‌توانست از عهده این بازی برآید.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها