سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۱۱۶۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
مهاجم ایرانی الغرافه در بین ۱۰ گلزن برتر فوتبال قطر در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت.
تدبیر24»تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی تنها دو هفته دیگر باقی مانده است. روزنامه استاد الدوحه در گزارشی از ۱۰ گلزن برتر فوتبال قطر که بیشترین گل را با تیم های باشگاهی خود در سال ۲۰۱۸ در همه رقابت‌ها به ثمر رسانده‌اند سخن به میان آورد که نام طارمی هم در بین آنها به چشم می‌آید.

در صدر این فهرست بغداد بونجاح، مهاجم الجزایری السد به چشم می‌خورد که توانسته با پیراهن تیمش در رقابت‌های مختلف ۵۲ گل به ثمر برساند.

بعد از او یوسف العربی، مهاجم الدحیل است که ۴۱ گل به ثمر رسانده است و مهدی طارمی مهاجم ایرانی الغرافه هم با زدن ۱۷ گل در رقابت‌های مختلف در رده هشتم این فهرست ۱۰ نفره جای دارد.

 طارمی در فصل جاری لیگ ستارگان قطر عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند. رسانه‌های قطری پیش از این به انتقاد از طارمی پرداختند و هواداران الغرافه هم خواستار جذب بازیکن سرشناس تری هستند و این باعث شده تا احتمال جدایی این بازیکن از الغرافه زیاد باشد.

برچسب ها: تدبیر24 ، طارمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها