ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 31
کد خبر: ۱۱۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
طارمی در آستانه جدایی از الغرافه قرار دارد. حداقل رسانه‌های قطری خبر‌هایی منتشر می‌کنند که در ژانویه همه انتظار اتفاقی جز این را نمی‌کشند.
تدبیر24»طارمی در نیم‌فصل اول لیگ قطر نتوانست خواسته‌ها را برآورده کند. در همین حال شایعات جدی حکایت از بازگشت او به جمع قرمز‌ها دارد. برانکو پالس‌های مثبتی به مهدی فرستاده و در ظاهر همه چیز برای بازگشت او مهیاست، اما این وسط تکلیف یک چیز مشخص نشده است. باشگاه الغرافه حاضر نیست مفت و مجانی مهدی را بفروشد. آن‌ها پول قابل توجهی به این بازیکن پرداخت کرده‎‌اند و توقع دارند از فروش او پولی دربیاورند. منتهی وضعیت باشگاه پرسپولیس طوری نیست که بتواند مهدی را بخرد. الغرافه برای فروش قطعی این بازیکن پول قابل توجهی می‌خواهد. راهی که به ذهن خود مهدی رسیده این است که به صورت قرضی به پرسپولیس بازگردد. منتهی باشگاه الغرافه حتی برای فروش قرضی طارمی هم پول می‌خواهد. هنوز این باشگاه به صورت رسمی قیمتی اعلام نکرده چراکه دو طرف در این زمینه مذاکرات جدی نداشته‌اند. طارمی پیش از اتمام رقابت‌های نیم‌فصل لیگ قطر به ایران بازگشت و قرار شده در ادامه مذاکرات لازم را با آن باشگاه انجام دهد. احتمالاً قرمز‌ها پول رضایتنامه را به عهده خود مهدی می‌اندازند، چون او پول کاملش را از این باشگاه قطری نگرفته است. در این صورت معادله ساده‌تر خواهد شد و پروسه انتقال مهدی به پرسپولیس برای آن‌ها آسان‌تر. در غیر این صورت پرسپولیس باید حتی بابت انتقال قرضی طارمی به باشگاه الغرافه رقمی پرداخت کند.
برچسب ها: تدبیر24 ، پرسپولیس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها