روزهاي سخت پزشكان خداکرمی

روزهاي سخت پزشكان

جامعه پزشكي هيچ انتظاري از مردم ندارد به جز اينكه در خود مراقبتي و رعايت بهداشت و مشاركت در برخورد هدفمند با كرونا ويروس مشاركت كنند.
موارد آماري در مورد كرونا شکوری راد

موارد آماري در مورد كرونا

در مورد كرونا چندين آمار وجود دارد و يا مي‌تواند وجود داشته باشد ولي نوعا جابه‌جا مطرح و موجب اضطراب و سردرگمي مي‌شود.
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 29
کد خبر: ۱۱۶۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
پرسپولیس علاوه بر ۴ خرید خود، ۴ بازیکن دیگر هم به خدمت خواهد گرفت.

تدبیر24»پرسپولیس بعد از یک سال محرومیت و منع از جذب بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی در این پنجره می‌تواند بازیکن جذب کند و به دلیل مشکلات و کمبودهایی که در طول این مدت در جمع نفرات این تیم ایجاد شده قصد دارد حضوری پررنگ و فعال داشته باشد و نفرات زیادی به خدمت بگیرد.

از ۶ سهمیه قانونی پرسپولیس تا کنون ۴ سهمیه آن مورد استفاده قرار گرفته و نفراتی که پیش از این جذب شده بودند منتظر باز شدن پنجره هستند تا قراردادشان را به صورت رسمی ثبت کنند.

دو سهمیه قانونی دیگر برای پرسپولیس باقی مانده و البته این باشگاه قصد دارد با توجه به مصدومیت محمد انصاری تا پایان فصل، نام او را از فهرست خارج کرده تا بتواند یک نفر دیگر هم جذب کند و این به معنی جذب ۳ بازیکن دیگر برای سرخپوشان و شروع نیم فصل دوم با ۷ بازیکن جدید است.

شنیده‌های حاکی از آن است که ۴ بازیکن دیگر که ۳ بزرگسال و یک بازیکن امید را شامل می‌شود به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد.

یکی از این نفرات سینا مریدی است. مدافع - هافبک فولاد خوزستان مد نظر برانکو قرار دارد و اگر با انتقال او موافقت شود یکی از شکارهای نقل و انتقالاتی سرخپوشان تهرانی است.

نفر دیگر محمد نادری است. مدافع جوان فصل گذشته تراکتورسازی این فصل در کورتریک بلژیک عضویت داشت و مورد توجه برانکو قرار گرفته است.

دیگر بازیکن مورد نظر سرخپوشان رشید مظاهری است. گلر ذوب آهن مدت‌هاست مورد نظر پرسپولیس است و در صورتی که بیرانوند به پیشنهاد خارجی خود جواب مثبت دهد رشید جانشین او خواهد شد.

یک گزینه دیگر هم مد نظر پرسپولیس است که در پست دفاع چپ خواهد بود و هنوز گزینه نهایی سرخپوشان در این پست مشخص نیست و هنوز با کسی به توافق نرسیده‌اند.

برچسب ها: تدبیر24 ، لیست
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها