سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۱۱۶۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
پرسپولیس علاوه بر ۴ خرید خود، ۴ بازیکن دیگر هم به خدمت خواهد گرفت.

تدبیر24»پرسپولیس بعد از یک سال محرومیت و منع از جذب بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی در این پنجره می‌تواند بازیکن جذب کند و به دلیل مشکلات و کمبودهایی که در طول این مدت در جمع نفرات این تیم ایجاد شده قصد دارد حضوری پررنگ و فعال داشته باشد و نفرات زیادی به خدمت بگیرد.

از ۶ سهمیه قانونی پرسپولیس تا کنون ۴ سهمیه آن مورد استفاده قرار گرفته و نفراتی که پیش از این جذب شده بودند منتظر باز شدن پنجره هستند تا قراردادشان را به صورت رسمی ثبت کنند.

دو سهمیه قانونی دیگر برای پرسپولیس باقی مانده و البته این باشگاه قصد دارد با توجه به مصدومیت محمد انصاری تا پایان فصل، نام او را از فهرست خارج کرده تا بتواند یک نفر دیگر هم جذب کند و این به معنی جذب ۳ بازیکن دیگر برای سرخپوشان و شروع نیم فصل دوم با ۷ بازیکن جدید است.

شنیده‌های حاکی از آن است که ۴ بازیکن دیگر که ۳ بزرگسال و یک بازیکن امید را شامل می‌شود به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد.

یکی از این نفرات سینا مریدی است. مدافع - هافبک فولاد خوزستان مد نظر برانکو قرار دارد و اگر با انتقال او موافقت شود یکی از شکارهای نقل و انتقالاتی سرخپوشان تهرانی است.

نفر دیگر محمد نادری است. مدافع جوان فصل گذشته تراکتورسازی این فصل در کورتریک بلژیک عضویت داشت و مورد توجه برانکو قرار گرفته است.

دیگر بازیکن مورد نظر سرخپوشان رشید مظاهری است. گلر ذوب آهن مدت‌هاست مورد نظر پرسپولیس است و در صورتی که بیرانوند به پیشنهاد خارجی خود جواب مثبت دهد رشید جانشین او خواهد شد.

یک گزینه دیگر هم مد نظر پرسپولیس است که در پست دفاع چپ خواهد بود و هنوز گزینه نهایی سرخپوشان در این پست مشخص نیست و هنوز با کسی به توافق نرسیده‌اند.

برچسب ها: تدبیر24 ، لیست
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها