بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 01
کد خبر: ۱۱۶۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
محمود یاوری در پاسخ به مصاحبه مهدی طارمی می گوید این بازیکن اشتباه می کند، چرا که او به عنوان مربی اسبق تیم ملی همیشه از کی روش حمایت کرده است.

تدبیر24»محمودیاوری پیشکسوت فوتبال ایران شرایط تیم ملی را در استانه جام ملتهای آسیا خوب توصیف و پیش بینی کرد ملی پوشان ما می توانند عنوان قهرمانی را کسب کنند.

***

*شرایط تیم ملی را در آستانه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا چطور ارزیابی می‌کنید؟


**حال تیم ملی باید خوب باشد زیرا یک کی‌ روش را دارد که کارش را خوب بلد است. ما باید به آینده این تیم امیدوار باشیم اما این را هم باید در نظر بگیریم که کار سختی را مقابل تیم‌های کره، ژاپن در پیش داریم.


*به نظر شما تیم ملی می‌تواند قهرمان آسیا شود؟


**این کار باید صورت بگیرد تیم ملی عصای بزرگ شدن را دارد زیرا تمام ابزارها برایش فراهم است من به عنوان یک مربی سابق هیچ وقت به شانس اعتقاد نداشتم و همیشه اعتقادم روی شایستگی تیم‌ها بوده و وقتی الان ما چند سال است که بهترین تیم آسیا هستیم یعنی شایستگی قهرمان شدن را داریم.

*مهدی طارمی پیش از سفر تیم ملی به قطر در مصاحبه‌ای به انتقاد از شما پرداخت؟


**من آن مصاحبه را ندیدم فقط برایم خواندند فکر می‌کنم این بازیکن اشتباه کرده که چنین حرف‌هایی را عنوان کرده زیرا که من همیشه از کی‌روش دفاع کردم و همیشه طرفدارش بودم. دلخوری هم از این بازیکن ندارم زیرا پدرش شاهینی است و با او رفاقت دارم. من زمانی که خودم در مقدماتی ۱۹۶۳ در جام ملت‌ها مربی تیم ملی بودم در شش بازی ۱۲ امتیاز گرفتم در حالی که قبل از من فقط دو امتیاز داشت ۲۲ گل زدیم و فقط ۲ گل دریافت کردیم اما آن می‌خواستند بازیکن به تیم ملی تحمیل کنند و من نپذیرفتم و استعفا دادم.


*ظاهرا طارمی از اینکه زماین که شما سرمربی فجر بودید و وی به شما معرفی شده بود گویا این بازیکن را قبول نکرده بودید؟


**او از بوشهر آمده بود و نمی‌دانم الان چه واژه‌ای را درباره اش به کار ببرم. آن چسبندگی الان را نداشت در واقع پخته نبود. فجر آن موقع یک ناجی می‌خواست که شرایط تیم بهتر شود یعنی من دنبال کسی بودم که به تیمم کمک کند نه اینکه من به او کمک کنم. یادتان می‌آید امید نمازی علیه من مصاحبه کرده بود امازمان ی که به استیل آذین رفتم او را دستیار خودم کردم؛ طارمی هم روزی می‌فهمد اشتباه کرده است.


برچسب ها: تدبیر24 ، طارمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها