ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 11
کد خبر: ۱۱۶۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
سرمربی تیم ملی از سه ضربه پنالتی به دروازه‌بان شماره یک ایران تنها یک توپ را تبدیل به گل کرد.
تدبیر24»ملی پوشان ایران که از روز دوشنبه دور جدید تمرینات آماده‌سازی قبل از جام ملت‌های آسیا را در کمپ اسپایر قطر آغاز کرده و طی پنج روز اخیر ۸ جلسه تمرینی برگزار کردند، عصر امروز نیز با نرم دوی، کار با توپ، تمرینات اختصاصی، زدن ضربه پنالتی و ... زیر نظر کارلوس کی‌روش مشغول تمرین شدند.
عکس| کی‌روش پنالتی‎زن نیست!
با تصمیم کادر فنی تیم ملی، بازیکنان برای دومین روز متوالی علاوه بر انجام امور تمرینی، زمان خاصی را برای زدن ضربات پنالتی اختصاص دادند و در دو گروه زرد و سفید تقسیم شدند و به سه دروازه‌بان تیم پنالتی زدند تا در صورت رفتن مسابقات حذفی جام ملت‌های آسیا به ضربات پنالتی، آمادگی داشته باشند.
عکس| کی‌روش پنالتی‎زن نیست!
اما علاوه بر ملی پوشان، کارلوس کی‌روش هم در تمرین امروز همانند بازیکنان ضربه پنالتی زد که البته شوت‌های او تنها یک گل به همراه داشت.
کی‌روش که پس از نظارت در سه روز ابتدایی تمرین ملی پوشان، در تمرین عصر روز گذشته شخصا بازیکنان را تمرین داده بود، امروز هم این کار را انجام داد و پس از پایان تمرین شاگردان‌اش، پنالتی زد.
سرمربی تیم ملی ایران در تمرین عصر امروز، سه ضربه پنالتی به علیرضا بیرانوند زد که شوت اول او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد، دومین ضربه او از سمت راست دروازه به بیرون رفت، ولی سومین شوت کی‌روش به کنج دروازه تبدیل به گل شد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها