کد خبر: ۱۱۶۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
مهدی شریفی یکی از بازیکنانی است که از نیم فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد كه در ۳ سال گذشته به شدت دوران افت خود را پشت سر می گذارد با وجود عدم بازی برای سرخپوشان در تمرينات نتوانسته نظر برانكو را جلب كند و حتی در بازيهای دوستانه هم آمار گلزنی خوبی ندارد.
تدبیر24»مسوولان پرسپوليس در شرايطي به دنبال جذب طارمي يا گوچي هستند كه براي اين انتقال مشكلات زيادي خواهند داشت. طارمي هنوز با الغرافه قرارداد دارد و البته مبلغ قابل توجهي هم دريافت كرده است و مطمئنا مسئولان الغرافه به راحتي رضايت نامه او را نخواهند داد. از طرفي وضعيت قوچان نژاد هم هنوز مشخص نيست. اين بازيكن به شدت مورد توجه تراكتور قرار دارد و از طرفي شنيده مي شود كه همسر او هم با آمدن به ايران موافق نيست.

اما در خصوص پرسپوليس اين نكته جالب است كه پيش از آغاز فصل مهدي شريفي را به خدمت گرفت. اين بازيكن در اتفاقي عجيب با وجود محروميت پرسپوليس شماره ۱۰ را بر تن كرد. شریفي كه در ۳ سال گذشته به شدت دوران افت خود را پشت سر مي گذارد با وجود عدم بازي براي سرخپوشان در تمرينات نتوانسته نظر برانكو را جلب كند و حتي در بازيهاي دوستانه هم آمار گلزني خوبي ندارد. به همين دليل برانكو نمي خواهد ريسك اعتماد به اين بازيكن را بپذيرد و ترجيح مي دهد فعلا از مهاجمي آماده استفاده كند و كم كم به شريفي بازي بدهد.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها