ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 11
کد خبر: ۱۱۶۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
یکی از بازیکنانی که در هر فصل نقل و انتقالات نامش به عنوان گزینه پرسپولیس مطرح می‌شود، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان است.
تدبیر24»در سال‌های گذشته، همواره هنگام نقل و انتقالات، نام رضا قوچان‌نژاد به عنوان بازیکنی که قرار است به پرسپولیس اضافه شود، مطرح می‌شد و البته گوچی که به خاطر گل‌های حساس برای ایران، محبوبیت خاصی در دل مردم کشورمان دارد، همیشه انتخاب‌هایی غیر از بازگشت به فوتبال ایران داشت.
این بازیکن حالا با پیشنهادی از باشگاه تراکتورسازی تبریز مواجه شده؛ جایی که همبازیان سابقش در تیم ملی یعنی احسان حاج‌صفی، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز حضور دارند و شاید حضور آنها، عامل محرک گوچی برای پیوستن به تراکتور باشد، اما از دور و نزدیک می‌شنویم پرسپولیسی‌ها هم به دنبال جذب این بازیکن هستند تا خط حمله‌شان را استحکام ببخشند.
قوچان‌نژاد از قدرت چهارچوب‌شناسی بالایی برخوردار است و، چون فوتبالش را خارج از ایران یاد گرفته، می‌تواند به عنوان یک مهره باتجربه و کاربلد به جمع سرخپوشان تهرانی اضافه شود به شرط آنکه باشگاه پرسپولیس بتواند در جنگ با تراکتوری‌ها بر سر جذب گوچی پیروز باشد. البته گوچی در لیست شفر هم هست.
برچسب ها: تدبیر24 ، گوچی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها