ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 13
کد خبر: ۱۱۶۹۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
داور بین‌المللی کشورمان به شکایت دو بازیکن سپاهان واکنش نشان داد.
تدبیر24»در حالی که ۲۰ روز از بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر گذشته است، اما همچنان در مورد این بازی اخباری منتشر می‌شود.
در جدیدترین خبر اعلام شد که کی‌روش استنلی و ولادمیر کومان دو بازیکن خارجی سپاهان به دلیل رفتار نامناسب علیرضا فغانی در آن بازی، از داور بین‌المللی کشورمان به کمیته اخلاق شکایت کرده‌اند.
علیرضا فغانی در این خصوص اظهار داشت: من از این موضوع خبر نداشتم، البته مشکلی هم وجود ندارد و دوستان در کمیته اخلاق در این مورد تصمیم می‌گیرند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا با کی‌روش و کومان رفتار نامناست داشته که از او به همین دلیل شکایت کرده‌اند، گفت: فیلم تمام اتفاقات موجود است، اتفاقا بازیکن خارجی سپاهان را به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب اخراج کردم.
داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در خصوص استفاده از سیستم VAR در فوتبال ایران عنوان کرد: اگر این سیستم راه‌اندازی شود برای فوتبال ایران خوب است. البته در مورد راه‌اندازی سیستم VAR مسئولان این امر باید تصمیم‌گیری کنند.
برچسب ها: تدبیر24 ، فغانی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها