ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 05
کد خبر: ۱۱۶۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
برانکو بارها بر این موضوع تأکید کرده بود که در نیم‌فصل، نمی‌توان بازیکنان خوب و سرشناسی را به تیم اضافه کرد.
تدبیر24»در طول فصل هر وقت از برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد جذب بازیکن در نیم‌فصل سؤال می‌پرسیدیم، او برخلاف سایر مدیران باشگاه و همچنین هواداران، به صورت منطقی با موضوع مواجه می‌شد و از سختی‌های این پنجره نقل و انتقالاتی می‌گفت. برانکو بر این موضوع پافشاری می‌کرد که در نیم‌فصل، نمی‌توان بازیکنان خوب و سرشناسی را به تیم اضافه کرد، اما همان زمان، هواداران و مدیران باشگاه می‌گفتند باید بتوانیم بیشترین بازیکن تأثیرگذار را برای تیم‌مان جذب کنیم.

با این حال، سرخپوشان حتی در جذب سینا مریدی نیز ناکام بودند. این بازیکن که تا پیش از مطرح شدن پیشنهاد پرسپولیس، جزو فوتبالیست‌های سرشناس کشورمان محسوب نمی‌شد و حتی هرگز به لیست تیم ملی نیز دعوت نشده، نتوانست از باشگاه فولاد خوزستان رضایتنامه اش را دریافت کرده و راهی تیم سرخپوش پایتخت شود آن وقت طرفداران پرسپولیس انتظار داشتند مهرداد محمدی از تیم مدعی قهرمانی یعنی سپاهان بتواند به راحتی راهی پرسپولیس شود!

برچسب ها: تدبیر24 ، برانکو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها