سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 17
کد خبر: ۱۱۶۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
با توجه به کمبود بازیکن در خط حمله، باشگاه قبرسی تمایلی به فروش ملی پوش ایرانی خود ندارد.
تدبیر24»طبق گزارش رسانه‌های قبرسی باشگاه آپوئل اعلام کرده به صورت رسمی پیشنهادی از سوی باشگاه‌های ایرانی برای به خدمت گرفتن رضا قوچان‌نژاد به دست این باشگاه نرسیده و با توجه به کمبود بازیکن در خط حمله این تیم، باشگاه قبرسی تمایلی به فروش رضا قوچان‌نژاد ندارد.
چند هفته اخیر گمانه‌زنی‌هایی در مورد آینده گوچی شده بود و باشگاه‌های تراکتور، پرسپولیس و حتی استقلال هم به دنبال جذب این بازیکن افتادند. قوچان‌نژاد در رقابت‌های این فصل قبرس عملکرد خوبی نداشته و در تمام دیدار‌های این تیم، تنها دو گل زده است.
گوچی چندین هفته است در ترکیب ثابت تیمش به میدان نمی‌رود و همین موضوع باعث شده گمانه‌زنی‌ها در مورد جدایی این بازیکن از آپوئل شدت بگیرد. در مقطعی گفته می‌شد همسر این بازیکن علاقه‌ای به حضور در ایران ندارد و اندکی بعد هم گفته شد پیشنهاد مالی آپوئل برای گوچی خیلی بالاست. حال با توجه به صحبت‌های رسمی باشگاه آپوئل نیکوزیای قبرس باید پرونده انتقال این بازیکن را بسته شده بدانیم و قوچان‌نژاد همچنان در لیگ قبرس توپ خواهد زد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها