ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 11
کد خبر: ۱۱۶۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
با توجه به کمبود بازیکن در خط حمله، باشگاه قبرسی تمایلی به فروش ملی پوش ایرانی خود ندارد.
تدبیر24»طبق گزارش رسانه‌های قبرسی باشگاه آپوئل اعلام کرده به صورت رسمی پیشنهادی از سوی باشگاه‌های ایرانی برای به خدمت گرفتن رضا قوچان‌نژاد به دست این باشگاه نرسیده و با توجه به کمبود بازیکن در خط حمله این تیم، باشگاه قبرسی تمایلی به فروش رضا قوچان‌نژاد ندارد.
چند هفته اخیر گمانه‌زنی‌هایی در مورد آینده گوچی شده بود و باشگاه‌های تراکتور، پرسپولیس و حتی استقلال هم به دنبال جذب این بازیکن افتادند. قوچان‌نژاد در رقابت‌های این فصل قبرس عملکرد خوبی نداشته و در تمام دیدار‌های این تیم، تنها دو گل زده است.
گوچی چندین هفته است در ترکیب ثابت تیمش به میدان نمی‌رود و همین موضوع باعث شده گمانه‌زنی‌ها در مورد جدایی این بازیکن از آپوئل شدت بگیرد. در مقطعی گفته می‌شد همسر این بازیکن علاقه‌ای به حضور در ایران ندارد و اندکی بعد هم گفته شد پیشنهاد مالی آپوئل برای گوچی خیلی بالاست. حال با توجه به صحبت‌های رسمی باشگاه آپوئل نیکوزیای قبرس باید پرونده انتقال این بازیکن را بسته شده بدانیم و قوچان‌نژاد همچنان در لیگ قبرس توپ خواهد زد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها