قيمتش چند؟ مهرداد احمدي شيخاني

قيمتش چند؟

به يكي از آشنايان ملكي به ارث رسيده كه با دو تن ديگر آن را شريك هستند. ساختماني قديمي است كه به خرج افتاده و از هر طرف كه مي‌گيرند، يك طرف ديگرش به خرج مي‌افتد و هر روز براي ساكنينش كه اين سه تن با خانواده‌هاي‌شان باشند، دردسر تازه‌اي درست مي‌كند.
اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟ حمزه نوذری

اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟

گروه‌های ثانوی که میان دولت و افراد جامعه قرار می‌گیرند، نقش مهمی در حیات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایفا می‌کنند؛
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 03
کد خبر: ۱۱۷۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
مدیربرنامه‌های مهاجم آرژانتینی تیم اینتر از این باشگاه درخواست کرده است که حقوق این بازیکن ملی‌پوش را به دو برابر افزایش دهد.
تدبیر24»واندا ایکاردی، مدیر برنامه‌های مائورو ایکاردی که همسر او نیز هست، از باشگاه اینتر درخواست کرده که حقوق این مهاجم آرژانتینی را به ۹ میلیون یورو در فصل افزایش دهد تا حاضر به تمدید حقوقش شود.

ایکاردی که کاپیتان اینتر هم هست، در حال حاضر قراردادی دارد که فسخ آن تنها برای مشتریان خارجی او و با غرامتی ۱۱۰ میلیون پوندی ممکن است. این قرارداد همچنین تنها در یک بازه زمانی دو هفته‌ای در ابتدای ماه جولای هر سال قابلیت فسخ از سوی ایکاردی را دارد.

باشگاه در نظر دارد این بند را از قرارداد کاپیتان تیم حذف کند، اما تا الان مذاکراتش با او برای عقد قراردادی جدید به سرانجام نرسیده است.

در همین حال نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا نوشته است که واندا ایکاردی از اینتر خواسته که حقوق همسرش را به ۹ میلیون یورو افزایش دهد تا حاضر شود که غرامت فسخ قرارداد او را افزایش دهد، اما با حذف این بند مخالفت کرده است.

این رقم دو برابر حقوقی است که ایکاردی در حال حاضر از اینتر می‌گیرد و او را به یکی از پردرآمدترین بازیکنان نراتزوری تبدیل می‌کند.

گفته می‌شود که رئال مادرید به پرداخت غرامت فسخ قرارداد ایکاردی در تابستان سال آینده تمایل دارد

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها