کد خبر: ۱۱۷۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
مهاجم مغضوب سرخ‌ها شاید یک بار دیگر به این تیم برگردد.
تدبیر24»با اینکه سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس حرف اول و آخر را به زبان آورد و گفت همه ما خوشحال می شویم که مهدی طارمی به پرسپولیس بیاید به شرط آن که برانکو ایوانکویچ به دنبال این اتفاق باشد اما هواداران پرسپولیس هنوز به صورت کامل، طارمی را نبخشیده اند و این موضوع را می توان از فضایی که در کامنت های شان وجود دارد، فهمید.

طارمی به بدترین شکل ممکن و در بدترین زمان ممکن از پرسپولیس جدا شد تا به قول خودش برای شروع پیشرفت، به فوتبال قطر برود اما در باشگاه الغرافه نیز باعث شد همه کارشناسان از او ایراد بگیرند و نقدهای زیادی از این بازیکن خوانده یا دیده شود. با این حال، سیدجلال وارد داستان هیجان انگیز نقل و انتقالات شده و به صورت واضح اعلام کرد بازیکنان پرسپولیس هیچ نگاه منفی نسبت به حضور این بازیکن در جمع خود ندارند. از سوی دیگر، شایعاتی مبنی بر تماس طارمی با مدیربرنامه های سرشناس فوتبال ایران که خارج از کشورمان فعالیت می کند، به گوش می رسد. گویا این بازیکن با آن ایجنت بین المللی تماس گرفته و خواهان حضور در بوندس لیگای آلمان شده است زیرا فکر می کند بعد از جام ملت ها، دروازه های بیشتری برای پیشرفتش باز خواهد شد.

در این مورد، این نیز به گوش می رسد که مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می خواهد یک کار و کاسبی کوچک نیز در یکی از شهرهای آلمان به راه بیندازد و کنار فوتبال، به بیزینس مشغول شود. حالا این سو، پرسپولیسی ها مشکوک شده اند که چرا سیدجلال چنین پیامی ارسال کرده و گفته طارمی مشکلی برای بازگشت از نگاه بازیکنان ندارد. آن ها معتقدند اگر خبری مبنی بر بازگشت طارمی نبود، دلیلی نداشت سیدجلال به این شکل مصاحبه ای انجام بدهد. موضوع تا حد زیادی پیچیده شده و همه منتظر زمان هستند اما آن چه مشخص است؛ اگر طارمی بتواند در جام ملت های آسیا عملکرد درخشانی داشته باشد، بدون شک تصور هواداران به بازگشت او نیز مثبت خواهد بود.

برچسب ها: تدبیر24 ، وساطت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها