مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم منتجب نیا

مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم

از آغاز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام و حتی قبل از آن یعنی از زمان طرح مشکلی که منجر به ایده تشکیل مجمع شد، در جریان مسائل آن بودم.
بیم و امید‌های سال ۹۸ زیباکلام

بیم و امید‌های سال ۹۸

سال 97 به هر شکلی که بود پشت سر گذاشته شد، اما از سویی به سال 98 امیدوارم و از سوی دیگر نگرانی‌هایی هم نسبت به سال جدید دارم.
سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۱۱۷۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
باشگاه پرسپولیس برنامه‌های نقل‌وانتقالاتی خود را باب میل هواداران جلو می‌برد.

تدبیر24»باشگاه پرسپولیس روزهای نقل‌وانتقالاتی داغی را سپری می‌کند و مدیران این تیم برای فراهم کردن خواسته‌های برانکو سخت در تکاپو هستند.

بحث جا‌به‌جایی بازیکن در باشگاه پرسپولیس پس از چند پنجره محرومیت، به‌قدری برای هواداران این تیم مهم است که هریک از آن‌ها  ریزبینانه گزینه‌های خروجی و ورودی را نقد‌وبررسی می‌کنند.

از همین رو مهدی طارمی، آقای گل سابق سرخ‌پوشان یکی از بازیکنانی است که تیفوسی‌های پرسپولیس چندان با حضورش در جمع شاگردان برانکو موافق نیستند و هرگاه شایعه‌ای درخصوص پیوستن این بازیکن در رسانه‌های داخلی پیچید، واکنش مثبتی را  از خود نشان نداده‌اند.

پندار خمارلو سخن‌گو باشگاه پرسپولیس که پل ارتباطی خوبی بین هواداران و مدیران ارشد باشگاه است، روز گذشته بحث حضور طارمی در پرسپولیس را به کلی تکذیب کرد و حضور این بازیکن ملی‌پوش را در جمع شاگردان برانکو منتفی دانست.


برچسب ها: تدبیر24 ، خوب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها