ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۱۱۷۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
حاشیه های عجیب یک فوتبالیست جوان مسئولان باشگاه‌های لیگ برتری را عاصی کرده است

تدبیر24»اتفاق عجیب و غریب در فوتبال و کلاً ورزش کم نمی‌افتد. به هر حال ورزشکاران اغلب معروف هستند، مخصوصاً فوتبالیست‌ها. آن‌ها به شدت زیر ذره‌بین هستند و اگر کاری کنند، بیش از همه توی چشم خواهند بود. به همین دلیل همواره باشگاه‌ها به بازیکنان خود توصیه می‌کنند تا دچار حاشیه نشوند چراکه فوتبال ضربه می‌خورد. در خارج از ایران، این مسائل برای باشگاه‌ها اهمیت زیادی دارد. آن‌ها همواره بازیکنان را در فضایی حرفه‌ای بزرگ می‌کنند.

با وجود پاپاراتزی‌های فراوان، کمتر اتفاق افتاده تا خبری جنجالی درباره بازیکنان لو برود. اگر هم چنین اتفاقی افتاده برخورد سنگینی با آن بازیکنان صورت گرفته است. در ایران خیلی از فوتبالیست‌ها مراعات می‌کنند. خیلی از بازیکنان در سنین پایین ازدواج کرده‌اند تا دچار حاشیه نشوند، اما بازیکنانی هم هستند که ظاهراً به چنین چیزی اعتقاد ندارند و ترجیح می‌دهند دیرتر تشکیل خانواده دهند.

با این پیش‌زمینه سراغ اتفاقی می‌رویم که اخیراً رخ داده و باعث شده مسئولان یکی از باشگاه‌های لیگ برتر عاصی شوند. صحبت درباره بازیکن معروفی است که دچار حاشیه شده است. اخیراً این بازیکن جوان به خاطر قلیان‌کشی از سوی باشگاه تذکر گرفت. این بازیکن حتی یک‌بار بعد از شکست تیمش سریعاً عازم سفره‌خانه‌ای در سعادت‌آباد شده بود تا قلیان بکشد. از شانس بد او دوست نزدیک یکی از مسئولان باشگاه هم آن‌جا بود و خیلی سریع خبر به گوششان رساند. آن‌ها هم تصمیم گرفتند به این بازیکن تذکر دهند تا اگر بار دیگر در سفره‌خانه دیده شود، با او برخورد کنند.

هنوز مدت زیادی از این تهدید نگذشته که اتفاق تازه‌ای رخ داده؛ این اتفاق بسیار جنجالی‌تر از مورد قلیان کشیدن است! منابع موثق فاش کرده‌اند اهالی یکی از محله‌های شیک سعادت‌آباد از رفت‌وآمد‌های مشکل‌ساز و گاه و بیگاه این بازیکن خسته شده‌اند و تأکید دارند این بازیکن دیگر نباید در محله آن‌ها زندگی کند. کار به جایی رسیده که آن‌ها حتی تلاش کرده‌اند یک‌جوری صدای اعتراض خود را به گوش باشگاه لیگ برتری برسانند. با وجود تذکر چندین و چندباره به این بازیکن او ظاهراً قصدی برای حل مشکلات حاشیه‌ای‌اش ندارد.

باشگاه زمانی متوجه این موضوع شد که قصد داشت قرارداد خانه این بازیکن را تمدید کند؛ آن‌ها با صاحبخانه‌اش تماس گرفتند تا در این باره با او صحبت کنند ولی متوجه شدند بازیکن معروف آن‌قدر در محله حاشیه درست کرده که اهالی محل علیه‌ش کودتا کرده‌اند!

این کودتا هم کاملاً جدی است و همسایه‌ها سفت و سخت پای حرف خود ایستاده‌اند. بدین ترتیب باشگاه هم احتمالاً بی‌خیال تمدید قرارداد خانه پدیده جوانش می‌شود. شنیده می‌شود قرار است هشدار‌های جدی‌تری به این بازیکن داده شود تا در صورت تکرار این اتفاق، برخورد جدی تری با او داشته باشند. فعلاً باشگاه به دنبال خانه جدید برای این بازیکن است.


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها