سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۱۱۷۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی قطر با اتفاقات بامزه ای همراه شد.
پرسپولیسی‌ها که ظهر دیروز (سه شنبه) تهران را به مقصد دوحه قطر ترک کردند، برای عصر این روز، یک جلسه تمرینی در کمپ زیبا و مجهز اسپایر پشت سر گذاشتند. بخشی از تمرینات، بدنسازی و کار‌های هوازی بود و بخشی نیز، کار با توپ و فوتبال درون تیمی.
برانکو به عنوان داور، دو تیم سفید و قرمز را تشکیل داد تا مقابل هم به میدان بروند. بازی با هیجان خاصی آغاز شد و در نهایت، تیم سفید با ستاره‌هایی مثل علی علیپور، سروش رفیعی، شجاع خلیل زاده توانست تیم قرمز که کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و... را در ترکیب داشت، شکست بدهد. بازی که تمام شد، بازیکنان تیم سفید، برانکو را کشان کشان به میانه میدان بردند تا با سرمربی تیم عکس یادگاری بگیرند. البته کمال تلاش زیادی داشت تا در روز شکستش، هیچ عکسی منتشر نشود.
علی علیپور با انتشار این عکس، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «کمال، داداش چرا عکسمونو خراب می‌کنی؟ چیزی نشده که، ما عادت داریم به بردن. بازی دیگه، برد و باخت داره» کامیابی نیا هم در جواب علیپور نوشت: «من ارتش یک نفره ام»، اما پاسخ شجاع به حرف کمال، جالب‌تر بود: «آره، هیچ کس مثل تو امروز نباخت!»
برچسب ها: عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها