از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۱۱۷۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
لین بکهام ۴۷ ساله، کارمند سابق پذیرش و خواهر ستاره فوتبال دیوید بکهام، وسایل خانه اش را از طریق اینترنت به فروش گذاشته تا پول به دست بیاورد. لین لباس‌های کهنه بچه‌ها را در فضای مجازی به قیمت ۲ پوند در معرض فروش گذاشته است. به علاوه کفش‌های قدیمی فوتبال، پتوی بچه‌ها و سنگفرش حیاط را به فروش گذاشته است.
تدبیر24»لین بکهام ۴۷ ساله، کارمند سابق پذیرش و خواهر ستاره فوتبال دیوید بکهام، وسایل خانه اش را از طریق اینترنت به فروش گذاشته تا پول به دست بیاورد.

زندگی فقیرانه خواهر فوتبالیست معروف

لین لباس‌های کهنه بچه‌ها را در فضای مجازی به قیمت ۲ پوند در معرض فروش گذاشته است. به علاوه کفش‌های قدیمی فوتبال، پتوی بچه‌ها و سنگفرش حیاط را به فروش گذاشته است. این در حالی است که دیوید ۴۳ ساله در جشن سال نو میلادی ۳۰ هزار پوند خرج کرده است. دیوید بکهام که روزی در مستطیل سبز یک افسانه بود اینک با تبلیغات، پول زیادی را به حساب خود سرازیر می‌کند. همسر او ویکتوریا بکهام هم نام بزرگی در صنعت مد است و میلیون‌ها دلار از این روش کسب می‌کند.

زندگی فقیرانه خواهر فوتبالیست معروف

اما لین خواهر دیوید بکهام از فروش وسایل خانه در سایه نام برادرش کسب درآمد می‌کند. لین در سال ۱۹۹۹ با وجود مخالفت‌های برادرش دیوید با (کولین اوری) ازدواج کرد و رابطه این خواهر و برادر از آن زمان دچار تنش گردید. در سال ۲۰۱۱ لین با سه فرزند از همسرش جدا شد.

زندگی فقیرانه خواهر فوتبالیست معروف

با این حال دیوید بکهام در حدود ده سال پیش ۲۵۰ هزار پوند به خواهرش کمک کرد تا در رومفورد خانه بخرد. این خانه هم اکنون ۴۷۰ هزار پوند قیمت دارد. دیوید بکهام و لین از سال ۲۰۱۰ گاهی همدیگر را می‌بینند.

زندگی فقیرانه خواهر فوتبالیست معروف

 

زندگی فقیرانه خواهر فوتبالیست معروف

 

زندگی فقیرانه خواهر فوتبالیست معروف

برچسب ها: تدبیر24 ، فقیرانه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها