لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۱۱۷۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
از زمانی که افراد دیگری به جز مجری ها از جمله بازیگران و ورزشکاران در قامت اجرا در تلویزیون قد علم کردند، مدام تلویزیون و برخی برنامه های این رسانه درگیر حواشی شدند.
تدبیر24»برنامه هایی که دست اندرکاران آن پیش بینی می کردند به واسطه حضور این سلبریتی ها قرار است نگاه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کنند که این اتفاق برای اغلب آنها نیفتاد. به این خاطر که اغلب این افراد که به عنوان مجری سکان یک برنامه زنده تلویزیونی را در دست گرفتند، فاقد هر گونه تجربه و تخصص در این زمینه هستند. در صورتی که ممکن است همین افراد در جایگاه درست خود قرار بگیرند چه بسا موفق و محبوب هم باشند. از این دست برنامه ها تلویزیون کم ندارد با این باور که با حضور فلان بازیگر و یا فوتبالیست قرار است اتفاق ویژه ای را برای خود رقم بزند، از بازیگران و ورزشکارانی دعوت به همکاری کرده که فاقد تخصص و تجربه در زمینه اجرا هستند.
از جمله برنامه «ورزشگاه» شبکه ۵ از این دست برنامه هایی است که مدتی است به واسطه اجرای علی انصاریان درگیر حاشیه شده است. حاشیه ای که روابط عمومی شبکه را نیز وادار به ارائه پاره ای توضیحات کرد. اظهارنظر و انتقاد علی انصاریان در این برنامه از گزارشگر افغانستانی که درباره تاخیر در پخش بازی فوتبال ایران و یمن از تلویزیون ایران اظهار نظر کرده بود، واکنش‌های منفی بسیاری را در رسانه ها و فضای مجازی به همراه داشت. حجم گسترده واکنش‌های منفی به این مسئله عاملی شد تا روابط عمومی شبکه پنج سیما و همچنین تهیه‌کننده و مجری این برنامه واکنش نشان دهند و اظهار کنند که مجری قصد تحقیر و توهین نداشته است. گرچه این اتفاق و حاشیه به وجود آمده اقدام گزارشگر افغان را توجیه نمی کند، اما مهمترین دلیل چنین حواشی در رسانه ای که خودش را ملی می داند، همکاری با افرادی است که فاقد تخیی و تجربه در زمینه مربوطه هستند. از این رو بد نیست مدیران محترم این رسانه به جای دعوت از چنین افرادی که اظهارنظرهایشان باعث دردسر و حاشیه برای برنامه و حتی شبکه می شود، از مجریان با تجربه و توانمندی دعوت به همکاری کنند که سالهاست هر کدام به دلایلی از جمله نامهربانی از این رسانه دور مانده اند!
برچسب ها: تدبیر24 ، عواقب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها