ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 10
کد خبر: ۱۱۷۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می‌گوید دو سرمربی پرتغالی و کروات که طی ماه‌های اخیر جو فوتبال ایران را با اظهارنظرهای متفاوت ملتهب کرده‌اند همانند دو کودکی هستند که برای یک تکه نان دعوا می‌کنند!
تدبیر24»علیرضا مرزبان در خصوص آخرین شرایط تیم نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: از محمد پاپی و محمد شادکام که به تازگی به خدمت گرفتیم خیلی راضی هستم، به هر حال قدرت مالی ما پایین است و باید تیم را هرطور که شده ترمیم کنیم. بازیکنانی که مدنظرمان بودند و کادرفنی روی آن‌ها نظر مثبت داشتند را نتوانستیم جذب کنیم و به هر حال شادکام و پاپی را داریم که دو بازیکن باکیفیت هستند و دوره نه چندان خوبی را پشت سر گذاشته‌اند. این نفرات به ما اضافه می‌شوند و سعی می‌کنیم تیم را آماده مسابقات کنیم تا در نیم فصل دوم بهترین نتایج را کسب کنیم.
مرزبان در واکنش به این سوال که باتوجه به شرایط مالی قرارداد دو بازیکن جدید مبلغ کمی دارد، گفت: بله، قطعا همینطور است. ما به قدری بودجه نداریم که حتی یک اردوی خارج از شهر برگزار کنیم. واقعا نمی‌شود، پولی که مدنظرمان است وجود ندارد و چطور در این شرایط اردو برگزار کنیم در حالیکه باید با حداقل ۴۰ نفر به سفر برویم. به هر حال این اتفاق طبیعی است که در تمام لیگ‌های دنیا مشاهده شده یکسری تیم‌ها کمتر دارند و یکسری هم منابع مالی زیادی در اختیار دارند. ما از داشته‌هایمان لذت می‌بریم خیلی خوشحالم که بازیکنان حداکثر توانشان را بکار می‌گیرند و به دنبال پیشرفت هستند.
سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا و تفاوت نمایش شاگردان کارلوس کی روش نسبت به جام جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: خیلی خوب کار می‌کنند. در جام جهانی کالیبر بازیکنان فرق می‌کرد، تیم ما خیلی خوب کار می‌کند و آن چیزی که از آن‌ها انتظار می‌رود را نشان می‌دهند، امیدواریم موفق شوند. ما یکی از مدعیان قهرمانی هستیم. 
سرمربی درباره اینکه گفته شده کارلوس کی روش پس از جام ملت‌ها تیم ملی را ترک می‌کند و جانشین او هنوز مشخص نیست، گفت: اگر کی روش قهرمان شود و ایران را ترک کند اتفاق خاصی نخواهد افتاد، چون ما در حال حاضر شرایط بسیار خوبی در لیگ داریم و بچه‌های خیلی خوبی داریم که پایه‌ها به فوتبال حرفه‌ای می‌رسند و می‌توانند آینده فوتبال ایران را تامین کنند. اینکه مربیان بروند امری طبیعی است و جانشینانش روی کار می‌آیند تا این وظیفه را انجام بدهند.
مرزبان در واکنش به اینکه کی روش بیشتر در مسابقات اخیر تیم ملی سعی داشته از لژیونر‌ها استفاده کند و کمتر بازیکنانی که در لیگ ستاره بودند را بکار گرفته است، گفت: متاسفانه دعوای بین کی روش و برانکو ایوانکوویچ جنبه‌های گوناگونی داشته است، اما من نام آن را "خیانت خاکستری" می‌گذارم. این دو عزیز باید این را بدانند که در کشوری کار می‌کنند که فرهنگ و تمدن غنی دارد. زمانی که در کشور ما پزشکی تدریس می‌شده، راجع به فلسفه صحبت می‌شد و علوم انسانی به مردم دیگر منتقل می‌شد و این مرز و بوم مرکز تمدن بوده پرتغالی‌ها نمی‌توانستند حتی یک دوچرخه درست کنند! این تاریخ پرافتخار ایران و سرزمین‌مان را با تاریخی مقایسه کنید که پرتغال و کرواسی داشته‌اند.
سرمربی نفت ادامه داد: باید به این دو آقا بگویم که کمی سرتان را پایین بیاورید و به مردم احترام بگذارید. به همین دلیل از کلمه خیانت خاکستری استفاده کردم چرا که این دو سرمربی رنگشان را مشخص نمی‌کنند. هیچ کس نمی‌تواند بگوید که آن‌ها سیاه هستند یا سفید. این‌ها باید بدانند که در این برهه پول‌شان را می‌گیرند و هیچ چیز عجیب و غریبی نبوده است؛ ما مربیان برای کاری که انجام می‌دهیم پول می‌گیریم. ما که مجانی کار نکردیم و این آقایان هم به همین شکل مجانی کار نکرده‌اند. به همین دلیل نمی‌توانند هیچ منتی روی سر مردم ایران بگذارند. باید دست از این جنگ‌های خانوادگی بردارند تا در این میان مردم ایران ضرر نکنند. همانطور که گفتم تاریخ کشور ایران غنی است و آن‌ها باید با رعایت احترام برخورد کنند.
برچسب ها: تدبیر24 ، برانکو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها