اموال مسئولان و مقامات شفاف به رؤیت مردم برسد پازوکی

اموال مسئولان و مقامات شفاف به رؤیت مردم برسد

چندی پیش رئیس قوه قضائیه جزئیات قانون رسیدگی به اموال و دارایی‌های مقامات و مسئولان را ابلاغ کرد.
استقبال از رویکرد قاضی القضات حمدی

استقبال از رویکرد قاضی القضات

آیت‎الله رئیسی پس از اقدامات گوناگونی که در راستای ارتباط‎‌گیری با نخبگان اجتماعی و سیاسی و اهالی رسانه انجام داده، این بار به سراغ فضای مجازی رفته است.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
کد خبر: ۱۱۷۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
جابر انصاری از دور جدید تمرینات با استقلال نیست و حتی به اردوی ترکیه هم نرفته است.
تدبیر24»جابر انصاری از دور جدید تمرینات با استقلال نیست و حتی به اردوی ترکیه همنرفته است در چنین شریطی خبر می‌رسد جدایی او ازجمع آبی‌پوشان قطعی شده و برای نیم فصل دوم مانند نیم فصل اول در لیست مازاد وینفرد شفر قرار دارد. جابر مشتری هم کم ندارد. از پدیده مشهد و ماشین‌سازی تا ذوب‌آهن مشتری‌های انصاری هستند.

جدایی جابر که تا پایان فصل با آبی پوشان قرارداد دارد به همین سادگی ها و مفتکی نیست. بر اساس قراردادی که ۲ سال قبل بسته شده، انصاری برای نیم فصل دوم باید ۶۰۰ میلیون تومان از آبی‌پوشان بگیرد. خبر می‌رسد انصاری تنها به شرطی حاضر به فسخ قرارداد است که باشگاه تمام بدهی‌های گذشته را با او تسویه حساب کند. در غیر این صورت او حاضر به جدایی و فسخ قرارداد نیست.

به هر حال استقلالی‌ها اگر بدهی‌های قبلی جابر را پرداخت کنند تا او راضی به فسخ قرارداد شود ۶۰۰ میلیون تومان جلو می‌افتند. چون آن‌وقت آخر فصل باید ۶۰۰ اضافه‌تر از امروز پرداخت کنند. باید دید سرانجام باشگاه و جابر به لحاظ مالی برای فسخ قرارداد به توافق و تفاهم می‌رسند یا این همکاری اجباری ادامه خواهد داشت؟

برچسب ها: تدبیر24 ، استقلال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها