سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 24
کد خبر: ۱۱۷۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
جابر انصاری از دور جدید تمرینات با استقلال نیست و حتی به اردوی ترکیه هم نرفته است.
تدبیر24»جابر انصاری از دور جدید تمرینات با استقلال نیست و حتی به اردوی ترکیه همنرفته است در چنین شریطی خبر می‌رسد جدایی او ازجمع آبی‌پوشان قطعی شده و برای نیم فصل دوم مانند نیم فصل اول در لیست مازاد وینفرد شفر قرار دارد. جابر مشتری هم کم ندارد. از پدیده مشهد و ماشین‌سازی تا ذوب‌آهن مشتری‌های انصاری هستند.

جدایی جابر که تا پایان فصل با آبی پوشان قرارداد دارد به همین سادگی ها و مفتکی نیست. بر اساس قراردادی که ۲ سال قبل بسته شده، انصاری برای نیم فصل دوم باید ۶۰۰ میلیون تومان از آبی‌پوشان بگیرد. خبر می‌رسد انصاری تنها به شرطی حاضر به فسخ قرارداد است که باشگاه تمام بدهی‌های گذشته را با او تسویه حساب کند. در غیر این صورت او حاضر به جدایی و فسخ قرارداد نیست.

به هر حال استقلالی‌ها اگر بدهی‌های قبلی جابر را پرداخت کنند تا او راضی به فسخ قرارداد شود ۶۰۰ میلیون تومان جلو می‌افتند. چون آن‌وقت آخر فصل باید ۶۰۰ اضافه‌تر از امروز پرداخت کنند. باید دید سرانجام باشگاه و جابر به لحاظ مالی برای فسخ قرارداد به توافق و تفاهم می‌رسند یا این همکاری اجباری ادامه خواهد داشت؟

برچسب ها: تدبیر24 ، استقلال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها