مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم منتجب نیا

مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم

از آغاز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام و حتی قبل از آن یعنی از زمان طرح مشکلی که منجر به ایده تشکیل مجمع شد، در جریان مسائل آن بودم.
بیم و امید‌های سال ۹۸ زیباکلام

بیم و امید‌های سال ۹۸

سال 97 به هر شکلی که بود پشت سر گذاشته شد، اما از سویی به سال 98 امیدوارم و از سوی دیگر نگرانی‌هایی هم نسبت به سال جدید دارم.
سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۱۱۷۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
خرید جدید پرسپولیس حاشیه هایی به همراه داشته است.
تدبیر24»بودیمیر کروات جدیدترین خرید سرخپوشان است. خریدی که البته با حاشیه هایی هم همراه بوده است. یکی از این حاشیه های مربوط به قیمت این بازیکن است. در شرایطی که سران باشگاه پرسپولیس می گویند که این بازیکن را با قیمتی نه چندان بالا خریده اند اما شایعاتی مبنی بر هزینه نجومی باشگاه برای خرید بودیمیر شنیده می شود. حتی اخیرا یکی از مسئولان باشگاه دیناموزاگرب هم چنین ادعایی را مطرح کرد.

مسئله دیگر میزان آمادگی این مهاجم است. این گمانه زنی شکل گرفته که بودیمیر بازیکن آماده ای نیست و حتی قبل از رسیدن پیشنهاد پرسپولیس تصمیم گرفته بود که از دنیای فوتبال خداحافظی کند. البته این ادعا را هم مسئولان پرسپولیس رد می کنند و برانکو هم اعتقاد ویژه ای به خرید جدید تیمش دارد. باید منتظر باشیم و ببینیم که با شروع دوباره فصل بودیمیر تا چه حد به پرسپولیس می تواند کمک کند.


برچسب ها: تدبیر24 ، تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها