لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۱۱۷۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
خرید جدید پرسپولیس حاشیه هایی به همراه داشته است.
تدبیر24»بودیمیر کروات جدیدترین خرید سرخپوشان است. خریدی که البته با حاشیه هایی هم همراه بوده است. یکی از این حاشیه های مربوط به قیمت این بازیکن است. در شرایطی که سران باشگاه پرسپولیس می گویند که این بازیکن را با قیمتی نه چندان بالا خریده اند اما شایعاتی مبنی بر هزینه نجومی باشگاه برای خرید بودیمیر شنیده می شود. حتی اخیرا یکی از مسئولان باشگاه دیناموزاگرب هم چنین ادعایی را مطرح کرد.

مسئله دیگر میزان آمادگی این مهاجم است. این گمانه زنی شکل گرفته که بودیمیر بازیکن آماده ای نیست و حتی قبل از رسیدن پیشنهاد پرسپولیس تصمیم گرفته بود که از دنیای فوتبال خداحافظی کند. البته این ادعا را هم مسئولان پرسپولیس رد می کنند و برانکو هم اعتقاد ویژه ای به خرید جدید تیمش دارد. باید منتظر باشیم و ببینیم که با شروع دوباره فصل بودیمیر تا چه حد به پرسپولیس می تواند کمک کند.


برچسب ها: تدبیر24 ، تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها