لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۱۱۷۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
از اتفاقات عجیب در اردوی استقلال نمی توان به سادگی چشم پوشی کرد.
تدبیر24»پس از مصاحبه جالب توجه وینفرد شفر که گفته بود: «قرار بود به اردوی قطر برویم، اما یکباره سر از کشور ترکیه درآوردیم!» اتفاقات جدیدی نیز رخ داده است.
کمپ آبی‌ها با محل اقامت شان فاصله کوتاهی دارد با این حال، بازیکنان مصدوم در محوطه هتل تمرین می‌کنند و سایر بازیکنان باید به زمین فوتبال بروند و کار‌های تاکتیکی و بدنسازی را پشت سر بگذارند.
طبق اعلام کانال رسمی باشگاه استقلال، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، فرشید باقری، سجاد آقایی، میلاد زکی پور و محسن کریمی در هتل محل اقامت تیم با فیلیپ مربی بدنساز مشغول انجام تمرینات اختصاصی شدند و نه به زمین چمن رفتند و نه سایر بازیکنان را همراهی کردند؛ فقط در محوطه هتل ماندند تا تمرین کنند.
برچسب ها: تدبیر24 ، استقلال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها