ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 08
کد خبر: ۱۱۷۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
سپیدرود رشت که در جدول فعلی یکی از دو نامزد سقوط به دسته اول به شمار می‌رود، در جدال دوستانه با پیکان ۳ گل خورد! آن هم در حالی که محمد قاضی هم از روی نقطه پنالتی فرصت داشت اندوخته‌های پیکان را به ۴ گل برساند.
تدبیر24»نتیجه در بازی‌های تدارکاتی حائز اهمیت نیست به این خاطر که نه تیم برنده امتیازی به دست می‌آورد و نه تیم بازنده امتیازی را از دست می‌دهد، اما می‌تواند بیانگر خیلی از حقیقت‌ها باشد. خوردن ۳ گل از تیم پیکان که در هفته‌های پایانی مدام برابر حریفان شکست می‌خورد، نشان می‌دهد سپیدرود هنوز به صلابت لازم برای پایداری نرسیده و با این شرایط روز‌های سختی در دور برگشت برای باقی ماندن در سطح اول فوتبال ایران خواهد داشت.
علی کریمی که به تازگی کلاس مربیگری A را پشت‌سر گذاشته و در دور برگشت به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم سپیدرود می‌نشیند، فرصت خیلی زیادی برای تقویت سپیدرود ندارد و شاید بهترین تدبیر جوان کردن تیم باشد، چراکه تیم جوان می‌تواند خیلی از ضعف‌های تاکتیکی خود را با دوندگی در فضا‌ها جبران کند.
بازی‌های دور برگشت به مراتب سخت‌تر از بازی‌های دور رفت است. همان‌طور که صدرنشین کار سختی برای قهرمانی پیش‌رو دارد، تیم‌های در خطر سقوط انتهای جدول هم برای ماندن در جدول بازی‌ها با دشواری روبه‌رو می‌شوند. تیم‌های بالانشین به دنبال شکست سپیدرود هستند تا به هدف نزدیک‌تر شوند و تیم‌های نزدیک به سپیدرود در قعر جدول هم به دنبال کسب ۳ امتیاز هستند تا از خطر سقوط به دسته پایین‌تر نجات پیدا کنند. نمونه اش ۳ امتیازی که تیم سپیدرود رشت در خانه فولاد به دست آورد، تکرار آن حتی در رشت سخت است. به خصوص که افشین قطبی سرمربی تیم شده است. مربی‌ای که در اولین گام همراه فولاد در خانه تیم تراکتورسازی پیروز شد.
زنگ خطر برای علی کریمی به صدا درآمده است. تیم ابتدای فصل را او نبسته بود، اما او اکنون فرصت دارد با رد کردن چند بازیکن بی‌کیفیت و جذب چند بازیکن خوب شرایط را تغییر دهد. شرایطی که دست‌کم با بازی با پیکان به نظر می‌رسد تغییر نکرده است. تغییری که اگر صورت نگیرد، علی کریمی و سپیدرود را با چالش جدی سقوط مواجه خواهد کرد.
این روز‌ها آخرین فرصت برای علی کریمی است تا تیمش را جوان‌تر و بهتر کند. اقدامی که دور از ذهن نیست. هر چند برای تغییر ضرورت است علی کریمی این تغییر را درک و در نهایت اجرایی کند.
برچسب ها: تدبیر24 ، کریمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها