سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 19
کد خبر: ۱۱۷۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
سرمربی پرسپولیس برای تمرین صبح امروز چهارشنبه برنامه سنگینی را تدارک دید. این تمرین در حالی انجام شد که بورامیلوتینوویچ آن را از نزدیک تماشا می‌کرد.

تدبیر24»سرخپوشان تمرین نوبت اول خود را از ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه در حالی انجام دادند که بورا میلوتینوویچ چهره نامدار فوتبال جهان تلاش شاگردان برانکو ایوانکوویچ را از نزدیک تماشا می‎کرد.

تمرین با گرم کردن و برنامه کوتاه بدنسازی توسط مارکو آغاز شد. در ادامه، برانکو بازیکنان را به پنج گروه، چهار نفره تقسیم کرد تا دو به دو به کار با توپ بپردازند.

سرخپوشان در مرحله بعدی، کار‌های ترکیبی بدنسازی و ضربه به دروازه را انجام دادند.

تمرین صبح امروز جزو برنامه‌های سنگینی بود که در اردوی دوحه انجام شد. حسین ماهینی، محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه نیز زیر نظر کادر پزشکی کار می‌کردند. دروازه‌بان‌ها هم تمرینات اختصاصی را با ایگور پانادیچ انجام دادند.

در ادامه برنامه امروز، بازیکنان در نصف زمین به کار‌های بدنی پرداخته و همزمان با تمرینات استارت و کار با وزنه، باید شوت به دروازه را انجام می‌دادند.

پایان بخش تمرین صبح امروز، کار با وزنه و دستگاه‌ها در سالن بدنسازی بود.


برچسب ها: تدبیر24 ، خاص
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها