سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۱۱۷۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
حمله به تیم ملی طبق یک عادت همیشگی، دوباره اوج گرفته و عجیب است که در کوران جام ملت های آسیا، هیچ شور و اشتیاقی برای حمایت از این تیم دیده نمی شود.
تدبیر24»عمانی ها برای کمک به تیم ملی این کشور کمپین راه انداخته اند. آنها در فضای مجازی،  هشتگ ساخته اند و بخشی از بلیت ها را پیش خرید کرده اند. مردم، تلویزیون ملی این کشور و رسانه های عمانی دست به دست هم داده اند تا مقابل ایران صف آرایی کنند.
وحدت ملی و میهنی در عمان موج می زند؛ فقط کافی است تا رسانه های این کشور را در فضای مجازی رصد کنید؛ آن وقت متوجه خواهید شد یک کشور کوچک و جمع و جور برای شکست ایران در جام ملت های آسیا چقدر انگیزه و انرژی دارد.
در اینجا اما چه خبر است؟ صدا و سیما با حضور مجریانی که یکی تند تند حرف می زند و دیگری برای تفهیم حرف ها و جمله های عموما نامفهومش فقط بغض می کند و اشک می ریزد، سرمربی تیم ملی را فیتیله پیچ می کنند.
در یک برنامه خبری حتی رئیس فدراسیون فوتبال را روی خط می آورند و با شبیه سازی ماجرای لوپتگی در تیم ملی اسپانیا و حکایت اخراج او قبل از جام جهانی روسیه، سربسته از مهدی تاج می خواهند کار کی روش را یکسره کند!
حمله به تیم ملی طبق یک عادت همیشگی، دوباره اوج گرفته و عجیب است که در کوران جام ملت های آسیا، هیچ شور و اشتیاقی برای حمایت از این تیم دیده نمی شود. البته از آنهایی که گفته اند هیچ حسی به این تیم ملی ندارند توقعی بیش از این نمی توان داشت.
حساب مردم و مسولانی که قلبشان برای تیم ملی می تپد البته جداست. آنها همیشه پایه گسترش و توزیع محبت و شور ملی بوده اند و سازهای مخالف را کوک نکرده اند.
آنهایی که دم از قهرمانی در جام ملت های آسیا می زنند و پروژه اخراج سرمربی تیم ملی را در همین بازی ها (حتی قبل از دیدار با عمان- کلید زده اند) شاید ندانند این بلایی که سر تیم ملی کشور خود آورده اند در تاریخ فوتبال جهان یگانه است؛
 نمونه و مثالی برای یک وجه تشابه میان این اتفاقات و سایر حوادث در فوتبال دنیا سراغ نداریم. فقط امیدواریم آنچه این روزها علیه تیم ملی کشور به ناحق جریان ساز شد در فردایی دیگر مایه پشیمانی و ندامت بعضی ها نشود.
تاریخ ثابت کرده، ما همیشه دچار اشتباهات محاسباتی شده ایم و بعدا با شرمندگی ابراز ندامت کرده ایم!
برچسب ها: تدبیر24 ، روش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها