سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 30
کد خبر: ۱۱۷۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت مصدومان این تیم را تشریح کرد.
تدبیر24»میثم علیپور، فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت بازیکنان این تیم گفت: تنها مورد جدید آسیب دیدگی ما که در اردوی دوحه روی داد، مربوط به محسن ربیع‌خواه می‌شد. در مورد سایر بازیکنان موردی نداشتیم که بخواهد مانع از اجرای برنامه‌های تمرینی باشد و خدا را شکر از این جهت همه چیز خوب پیش رفته است و ربیع‌خواه نیز به زودی آماده تمرین می‌شود.
وی ادامه داد: در مورد ربیع خواه پس از انجام MRI نظر اولیه ما تائید شد. او از ناحیه عضله همسترینگ مشکل پیدا کرد. آسیب وارده خیلی کوچک بود و درجه بالایی ندارد. با توجه به مجموعه شرایط با تمرین و درمان درست و اقدام‌های فیزیوتراپی که در حال انجام آن هستیم، حداکثر تا ۱۰ روز دیگر به تمرینات باز خواهد گشت.
علیپور تصریح کرد: در مورد حسین ماهینی و محمد انصاری هم که باید همان پروسه معمول درباره پارگی و جراحی رباط صلیبی دنبال شود. تقویت عضلات و افزایش دامنه حرکتی به صورت مداوم در حال انجام است. بازیکن باید مرتب کنترل بشود تا در ناحیه در حال درمان، دچار التهاب نباشد که همه این موارد خوب پیش رفته است.
برچسب ها: تدبیر24 ، پرسپولیس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها