سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۱۱۷۵۲۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود.

تدبیر24»حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا طرح رتبه بندی فرهنگیان در بودجه سال آینده گنجانده شده است،گفت: بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته شده است خیلی عدد بزرگی به شمار نمی رود و به هر حال نتیجه ای که قابل انتظار است گرفته نمی شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت و مجلس باید با همکاری یکدیگر در بحث حقوق کارکنان به صورت انقلابی عمل کنند چرا که باید در بحث پرداخت ها یک عدالتی برقرار شود.

وی به تفاوت حقوق فرهنگیان با سایر کارمندان اشاره کرد و گفت: یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود.

حاجی دلیگانی تأکید کرد: طرح رتبه بندی فرهنگیان در سال جاری به گونه ای در بودجه مشخص شده است که اجرا می شود اما آن عددی که مورد نظر فرهنگیان است نخواهد بود البته تلاش خواهیم کرد در حین کسر بودجه به هر حال بتوانیم این عدد را اصلاح کنیم ولی تا چه مقدار این موضوع انجام بگیرد مشخص نخواهد بود.


برچسب ها: تدبیر24 ، معلمان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها