ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 02
کد خبر: ۱۱۷۵۴۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
حمیدرضا آذرنگ بازیگر مطرح سینما و تئاتر در پستی اینستاگرامی به تمجید از کارلوس کی روش پرداخت.
تدبیر24»تیم ملی این روزها در جام ملتها حضور دارد و شاگردان کی روش روز پنجشنبه باید در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف چین بروند. حمیدرضا آذرنگ بازیگر مطرح سینما و تئاتر در پستی اینستاگرامی به تمجید از کارلوس کی روش پرداخته و نوشت:«کیروشِ عزيز عاليجنابِ با جَنَم
بابت بودنت و با اينهمه فسق و فساد دوام آوردنت و آلوده نشدنت سپاس بابتِ به ارتفاعِ لايقِ ايرانى بودن رساندنمان سپاس بابتِ غرورِ به جا و شعورِ و جسارتت سپاس اما عاليجناب به ايران برنگرد
مردمِ سرزمينِ من لايقِ والاترين ها هستند و به نازل ترين ها و پست ترين ها مجبورشان كرده اند تا همين جا هم سپاس.حاليا اگر با درايت و فهمِ مثال زدنى ات از ميانِ اينهمه نخوت و رخوت و كينه به مقاممان رساندى كه تا تاريخ باشد سپاسگزار ايام بودنت و آرزومندِ سلامتت خواهيم بود و اگر هم نه كه تا همين اندازه هم به يمنِ اين همه بزرگى و نشاط كه نصيبمان كردى باز هم سپاسگزار و آرزومند سلامتت خواهيم ماند اما باز نگرد كه مداحان و ياوه سرايان و كيسه دوزان و نان به نرخِ روز خوران انگشتِ سبابه اشان را از دوشاخِ پيروزى فرو خواهند نشاند و با همان تك انگشتِ توهين و افترا بدرقه گرت خواهند بود.
به ايران برنگرد عاليجناب و بگذار مداحانِ اسكناس و نان به نرخِ ثانيه خوران دستشان از توهينِ رخ به رخ كوتاه بماند
بى شك دورانِ هيچ وزارت و سفاهتى آن قدر مانا نيست كه شكوهِ اعتبارى را كه تو و امثال تو بخشيديد را از خاطرها بزُدايد
بازنگرد اما حسابِ معرفتِ مردمِ كوچه و خيابان هاىِ درد زده ىِ اين سرزمين را از حسابِ صاحبانِ حساب هاىِ بانكىِ بى حسابِ بُغضِ بى قيمت به قيمتِ حرمت فروشان جداكن و بى بدرود برو كه درودِ همه ىِ مردمِ من بدرقه ى راهت خواهد بود. بدرود عاليجناب»
برچسب ها: تدبیر24 ، عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها