ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۱۱۷۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
تیم چین دو مدافع کلیدی خود را برای دیدار مقابل ایران از دست داده است

تدبیر24» فنگ ژیائوتینگ مدافع تیم ملی چین به علت مصدومیت بازی با ایران را از دست داد. مدافع میانی اژدهای سرخ در تمرین اخیر تیمش با مصدومیت رو به رو شد و به این ترتیب حضورش مقابل ایران در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. طبق گفته پزشکان احتمال رفع مصدومیت وی وجود دارد اما ریسک استفاده و تشدید مصدومیتش بسیار بالا است و او به طور قطع برابر شاگردان کارلوس کی‌روش به میدان نمی‌رود.

پیش از این ژانگ لینپنگ، دیگر مدافع میانی چین هم در بازی برابر تایلند با کارت زرد جریمه و جدال با ایران را به علت محرومیت از دست داد تا اینگونه لیپی دو مهره کلیدی خود در خط دفاع را برابر یوزهای ایرانی در اختیار نداشته باشد.

هم‌چنین وحید امیری، وینگر چپ پای تیم ملی ایران هم که در جدال با عمان توسط کارت زرد داور جریمه شده بود، به علت دو کارته بودن بازی حساس با چین را از دست داده است. حالا هر دو مربی برای مرحله سخت یک چهارم نهایی بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نخواهند داشت و باید دید چه تغییراتی در ترکیبشان به وجود می‌آورند.

برچسب ها: تدبیر24 ، بازیکن
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها