مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 23
کد خبر: ۱۱۷۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
پتی جنکینز کارگردان "زن شگفت‌انگیز" گفت قسمت سوم این فیلم هم ساخته می‌شود و این ابرقهرمان وارد قصه‌ای از دنیای امروز می‌شود.
تدبیر24»کارگردان "زن شگفت‌انگیز" یا "واندر وومن" گفت سومین همکاری‌اش با گل گدوت که در فیلم‌های "زن شگفت‌انگیز" ۱ و۲ بازی کرده برای ساخت قسمت سوم رقم می‌خورد.

در حالی که در قسمت اول زن شگفت‌انگیز در دوران جنگ جهانی اول سیر می‌کرد و در قسمت بعدی به سال ۱۹۸۴ رفت، او در داستان سوم وارد ماجرایی از جهان معاصر می‌شود.

پتی جنکینز گفت ایده ساخت این فیلم را در سردارد و اصلا نباید انتظار داشت که قسمت سوم به گذشته بازگردد.

وی گفت: کار هنوز شروع نشده اما مشتاق به شروع قسمت بعدی هستم.

به گزارش مهر، این کارگردان که در جشنواره فیلم ساندنس حضور یافته بود در گفتگو با خبرنگاران گفت قصدش این است که داستان را از نظر سیر داستانی به جهان معاصر نزدیک کند چون انسان روبه جلوست و به عقب برنمی‌گردد.

گدوت در نقش "زن شگفت انگیز" در فیلم "بتمن در برابر سوپرمن" در سال ۲۰۱۶ در جهان معاصر حضور داشت. در فیلم "لیگ عدالت" محصول ۲۰۱۷ نیز این ابر قهرمانان در جهان حال ظاهر شده بودند.

اولین فیلم از "زن شگفت‌انگیز" در قالب یک فیلم مستقل سال ۲۰۱۷ اکران شد و هم با نظر مثبت منتقدان روبه رو شد و هم در باکس آفیس موفق ظاهر شد و در جهان ۸۲۱ دلار فروش کرد. و بعد قرار شد تا قسمت دوم آن ساخته شود.

جنکینز ‌همراه جف جانز و دیوید کالاهام فیلمنامه فیلم دوم را نوشتند.

با توجه به موفقیت فیلم "زن شگفت‌انگیز" طرفداران جهان داستانی دی‌سی، پتی جنکینز یا جیمز ون سازنده فیلم موفق "آکوامن" از این مجموعه را مناسب ساختن فیلم بعدی "لیگ عدالت"‌ می‌دانند.

جنکینز در این باره گفت: هرگز نگو هرگز.

فیلم "واندر وومن ۲" قرار است یکم نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) روی پرده‌ برود.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها