سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۱۱۷۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که به طور مستقیم با فوتبال در ارتباط نیست، اما غیرمستقیم به این رشته ارتباط پیدا می‌کند.
تدبیر24»جالب است بدانید چند روز قبل یک خانم با اتومبیل خودش با یک ماشین دیگر تصادف کرد. ماشینی که یک آقا رانندگی آن را برعهده داشت و کاملاً مشخص بود که در این تصادف مقصر است. تا اینجای کار همه چیز معمولی است، اما کار از جایی دردسرساز شد که آقای راننده خودش را کارمند باشگاه استقلال معرفی کرد و به خانمی که اتومبیلش خسارت دیده بود، گفت: خانم، من ح. ن. (اسم ایشان نزد خبرورزشی محفوظ است) و کارمند باشگاه استقلال هستم. تمام خسارت اتومبیل شما را هم می‌پردازم.
آن خانم که با شنیدن اسم استقلال اعتمادش جلب شده بود، حرف راننده مقصر را قبول کرد و شماره تلفن و مدارک او را گرفت، اما از آن روز به بعد هرچه تماس می‌گیرد راه به جایی نمی‌برد! البته اینکه آن آقا واقعاً کارمند باشگاه استقلال است یا خودش را کارمند این باشگاه جا زده تا از مهلکه خارج شود هنوز به طور قطعی روشن نشده. ضمن اینکه حتی اگر او کارمند استقلال باشد باز هم هیچ مسئولیتی برای این باشگاه ایجاد نمی‌کند، ولی امیدواریم مخاطبان ما حواس‌شان را جمع کنند و بی جهت تحت تأثیر اسامی دهان پرکن قرار نگیرند و کار را کاملاً از طریق قانونی جلو ببرند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها