ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۱۷۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری یکی از مدیران کانال‌های تلگرامی پرطرفدار که برای جذب مخاطبان بیشتر اقدام به توهین به یکی از هنرمندان و چهره‌های تلویزیونی کرده بود، خبر داد.

تدبیر24» رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری یکی از مدیران کانال‌های تلگرامی پرطرفدار که برای جذب مخاطبان بیشتر اقدام به توهین به یکی از هنرمندان و چهره‌های تلویزیونی کرده بود، خبر داد.

سرهنگ علی جمالی گفت: یکی از هنرمندان و چهره‌های تلویزیونی با ارائه دستور قضائی به این پلیس مدعی شد که در یکی از کانال‌های محلی پرطرفدار با انتشار مطالبی در قالب متن و تصاویر مورد تمسخر قرار گرفته و موجب هتک حیثیت او شده است.

وی افزود: بررسی‌ها نشان داد که گردانندگان این کانال تلگرامی با قراردادن مطالبی طنز آمیز اقدام به توهین و هتک حیثیت این هنرمند کرده بودند.

سرهنگ جمالی ادامه داد: با توجه به تعداد اعضای این کانال و انتشار سریع این مطالب موضوع برای رسیدگی به این پرونده به سرعت در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت و در کمترین زمان ممکن مدیر کانال با هماهنگی مقام قضائی شناسایی و به این پلیس احضار شد.

وی اضافه کرد: متهم در تحقیقات خود هرگونه خصومت و مشکلات شخصی را رد کرد و انگیزه خود را از این کار جذب مخاطبان و افزایش اعضای کانال خود عنوان کرد، که نهایتاً پس از تکمیل پرونده نامبرده جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس فتا ایلام با اشاره به قانون جرایم رایانه‌ای یادآور شد: برابر ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه‌ای، هر کس از طریق سیستم رایانه‌ای یا مخابراتی فیلم یا تصویر یا صوت یا اسرار خصوصی یا خانوادگی دیگری را بدون رضایت وی منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد، به نحویکه منجر به ضرر غیر گردد یا عرفاً موجب هتک حیثیت وی شود به حبس از سه ماه و یک روز تا شش ماه یا جزای نقدی از یک میلیون تا ده میلیون ریال محکوم خواهد شد.

سرهنگ جمالی در پایان به عموم مردم توصیه کرد: در صورت مواجهه با هرگونه توهین و نشر اکاذیب در فضای مجازی، در اسرع وقت پلیس را در جریان کار قرار دهند.

برچسب ها: تدبیر24 ، تلویزیون
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها