سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 23
کد خبر: ۱۱۷۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
مهدی طارمی در خصوص تأثیر غیبتش در دیدار با ژاپن گفت: اصلا این حرف‌ها را قبول ندارم که چون من نبودم یا این و آن بازیکن نبودند، شکست خوردیم.
، مهدی طارمی که در طول رقابت‌ها به عنوان زوج موثر برای سردار آزمون، توانایی هایش را به اثبات رساند و جدا از گلزنی، در گلسازی، پرس روی مدافعان حریف و بازیسازی نیز مهره‌ای تاثیرگذار به حساب می‌آمد، اعتقاد جالب و قابل تاملی در خصوص ایجاد تغییر در کادرفنی تیم ملی دارد.
او بعد از بازی مقابل ژاپن گفت: «رفتن کارلوس کی روش از فوتبال ما درست مثل رفتن خولیو ولاسکو از والیبال است. ببینید از وقتی ولاسکو از ایران رفت، بعدش چه اتفاقی برای والیبال مان رخ داد؟ رفتن کی روش در شرایط فعلی و با این تیم خوبی که داریم، می‌تواند همان تاثیر منفی را داشته باشد.»
مهاجم سرشناس باشگاه الغرافه قطر در مورد غیبت تاثیرگذارش مقابل ژاپن و رقم خوردن شکست ۳ بر صفر در این بازی به خاطر همین موضوع، اضافه کرد: «البته نمی‌توانم بگویم، چون من نبودم، این طور باختیم. شاید اگر من هم بازی می‌کردم، تیم ملی ۴، ۵ گل از ژاپن می‌خورد. اصلا این حرف‌ها را قبول ندارم که، چون من نبودم یا این و آن بازیکن نبودند، شکست خوردیم. این بحث‌ها در شرایط فعلی، اصلا مطرح نیست.»
طارمی در نهایت گفت: «فقط این را می‌دانم که اختلاف تیم و سطح فوتبال ما با ژاپن، شکست با ۳ گل نبود.»
برچسب ها: تدبیر24 ، طارمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها