سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 22
کد خبر: ۱۱۷۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
محمدباقر قالیباف دیروز در یک سخنرانی در رشت گفت: FATF با مبانی اندیشه‌ای ما تفاوت داشته و آمریکا و دیگر کشورها با تحمیل این لوایح می‌خواهند تمامی کشورها را با هر گرایشی، کنترل کرده و آنان را از اقتصاد جهانی محروم کنند.

تدبیر24» «این اظهارات قالیباف در حالی عنوان می‌شود که وی در برخی نشست‌های خصوصی با کارشناسان در مجمع تشخیص مصلحت، FATF را فاقد مشکل جدی و در عین حال برخی اشکالات جزئی آن را قابل رفع دانسته است.

گفتنی است جلسات مجمع تشخیص مصلحت بدون حضور رسانه‌ها برگزار می‌شود و افکار عمومی از محتویات جلسات عمومی و نشست‌های کارشناسی آن مطلع نمی‌شوند.

همچنینن علاوه بر پیامک‌های تهدیدآمیز برای برخی اعضای مجمع تشخیص مصلحت به منظور وادارکردن آنها به رأی منفی علیه FATF دیروز مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت گفته بود، تهدید به قتل شده است.»

انتهای پیام

برچسب ها: FATF ، قالیباف
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها