ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۱۱۷۷۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
مهناز افشار در واکنش به مقاله توهین‌آمیز روزنامه کیهان درباره فاطمه معتمدآریا گفت: من هم یک پیرزن هستم و منتقدان بدانند که ما با این واژه‌ها قوی‌تر می‌شویم.
تدبیر24»فیلم ناگهان درخت از جمله فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که قصه آن در سه دوره تاریخی روایت می‌شود. عوامل فیلم در نشست نقد و بررسی آن معتقد بودند با شاعرانگی کارگردان در این فیلم روبه رو هستیم.

صفی یزدانی(کارگردان) در این خصوص گفت: از تمام آنچه در طول زندگی‌ام خوانده و دیده‌ام در ساخت این فیلم الهام گرفتم.

او درخصوص نشانه‌گذاری در فیلمهایش و این مهم که ناگهان درخت ادامه در دنیای تو ساعت چند است، گفت: یک نگاه خاص به رشت دارم و فکر می‌کنم دارم با تماشاچیان خودم کدهایی رد و بدل می‌کنم و اگر کسی آن فیلم را ندیده باشد بازهم علائم را میبیند.

او درخصوص علاقه زیادش به رشت گفت: رگ مادری من به رشت می‌رسد و من خودم را رشتی جا می‌زنم.

به گزارش ایلنا، پیمان معادی (تهیه‌کننده و بازیگر) نیز درخصوص فیلمنامه گفت: فیلمنامه کامل بود و هیچ دخالتی در آن نداشتم. البته که فیلمنامه را دوست داشتم و از جنس سینمای من است. این فیلم را با تمام وجود دوست داشتم.

او ادامه داد: قرار نیست این فیلم 25 میلیارد بفروشد.از این رو در ساخت آن سعی کردیم 10 درصد از مخاطبان عاشق سینما را جذب کنیم. موسیقی فیلم ناگهان درخت نیز مانند آنچه در فیلم در دنیای تو ساعت چند است می‌شنویم خاص و دلرباست. تلفیقی از موسیقی فرانسه و گیلک.

 

مهراب قاسم خانی نیز با تاکید بر آنکه کسی بد تر از او بازی نکرده، گفت: به دنبال کار جدید نیستم اما این تجربه برایم جذاب بود.

مهناز افشار نیز در واکنش به این  نقد که در این فیلم بد بازی کرده است، گفت: یزدانیان از من خواست نقشی را بازی کنم که تاحالا نبوده باشم. در این میاد نقدها مارا قوی‌تر می‌کند.

افشار در ادامه خود را یکی از پیرزن‌های سینمای ایران نامید و تصریح کرد: در راستای صحبت‌های معتمدآریا، منتقدان بدانند که با این واژه‌ها ما قوی‌تر می‌شویم.

برچسب ها: تدبیر24 ، حمایت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها