مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 28
کد خبر: ۱۱۷۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
وقتی رسانه‌ها بدون اندکی تحقیق مطالب را بازنشر می‌دهند نتیجه‌اش معرفی برادر بزرگتر خسرو شکیبایی به جای محمدرضا شجریان می‌شود
تدبیر24»سه سال پیش عکسی از خسرو شکیبایی کنار برادرش در صفحه اینستاگرام پوریا شکیبایی منتشر شد. این تصویر یک ویژگی جالب داشت، شباهت برادر خسرو شکیبایی به محمدرضا شجریان استاد آواز ایران که شاید در نگاه اول هر کسی را به اشتباه بیاندازد.

اما با توضیحات کاملی که پوریا شکیبایی کنار عکس نوشته بود، امکان خطا از بین می‌رفت مگر اینکه کسی از این موضوع دنبال دوختن قبای دیده شدن برای خود باشد. با تمام این تفاسیر در فضای مجازی و حساب‌های کاربری بی‌اطلاع که متر و معیار مشخصی برای رفتار ندارند مواجه شدن با تیترهایی از قبیل «عکس زیر خاکی شجریان و خسرو شکیبایی در دهه ۶۰» دور از انتظار نیست. آنچه دور از انتظار است دیدن این عناوین در رسانه‌های رسمی کشور و بازنشر قارچ‌گونه آن‌ها است.

در تازه‌ترین نمونه باز هم از چند روز گذشته این تصویر با عنوان «محمدرضا شجریان و خسرو شکیبایی» دست به دست می‌شود. برای یادآوری پست سه سال پیش پوریا شکیبایی را بازنشر می‌دهیم که در آن توضیحات کامل درباره این عکس موجود است.

پوریا شکیبایی می‌نویسد:
«این عکس قدیمی متعلق به یکی از دیدارهای پدر با برادر بزرگشان است. پدر بسیار ذوق زده می شدند وقتی با "داداش" ملاقات می کردند، چون بیشتر در لاک خود بودند و با فامیل ارتباط نداشتند، دیدار با برادر بزرگتر برای ایشان خیلی مهم بود..از خنده ی ایشان می شود فهمید که چقدر ذوق زده هستند. عموجان هم که نقش برادرِ داناتر و بزرگتر را خیلی خوب بازی می کردند و در مرشدی همیشه سنگ تمام می گذاشتند.»
برچسب ها: تدبیر24 ، خسرو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها